Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smith Kelly kérdése:

Mit tegyek hogy a párom biztos legyen az érzéseiben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem van egy párom és sokszor kételkedik az érzelmeiben. Nagyon szeretem őt és fontos a számomra. Egy éve jöttünk össze. Sokszor nem ad puszit és húzódzkodik tőlem. De egy kis idő múlva bújik és szeretget. Sokszor van hogy bántja valami régebben elmondta de mostanában már azt sem teszi meg inkább megtartja magának. Nem tudom miért van ez vagy hogy mi váltja ki benne ezeket a dolgokat. Szeretném a segítségeteket és a tanácsaitokat kérni. Sokat jelentene a számomra. Előre is köszönöm.


2012. okt. 24. 17:09
 1/1 rekaby válasza:
szia én is igy voltam réggeben a barátommal ! Ő is ilyen volt velem de én meg beszéltem vele hogy mondja el hogy mi a baja és hogy bennem meg bizhat meg hogy nem akarom el vesziteni és utána jobb lett öszinte volt meg teljesen meg bizott bennem meg stb. én ezt ajánlom neked:)
2012. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!