Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi kell 10 év együttélés/házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell 10 év együttélés/házasság után egy férjnek, milyen legyen a nő? Kedves férfiak, férjek?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt ebből 4 éve házasok.Van egy 2,5 éves kislányunk és egy 6 hónapos kisfiunk.A férjem teljesen passzív velem szemben.A gyerekekkel sokat foglalkozik, jó apa.Viszont engem teljesen elhanyagol, szex terén is (még vissza is utasít néha), próbálok vele beszélgetni is de sokszor úgy látom nem érdekli mit mondok.Szerintem jól tartom magam, igyekszek fitt lenni 2 gyerek után is.Mindig azt mondja fáradt, álmos.Igaz sokat dolgozik, meg a stressz sem kevés rajtunk de azért a kettőnk kapcsolatának ezeket ki kellene bírni.Nekem sem könnyű a két gyerkőccel segítség nélkül....A gyerekek már 7-fél 8 körül alszanak mégsem velem tölti az estéket, hanem tv, laptop, vagy épp a "műhelyébe" kütyüzik valamit.Én még szerelmes vagyok!Miért nem figyel rám?Miért nem érdeklem?Mi kell nektek férfiaknak? :(
2012. okt. 22. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha meg megcsalod te vagy a hibás én 6 év után voltam így a férjemmel és hát megcsaltam azóta boldog vagyok 1 éve talán mondod neki ha megcsallak mert nem foglalkozol velem akkor
2012. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MadameViciouse ***** válasza:

Szex,kaja,levegő, pihenés és újság a nagydologhoz.A sorrenden lehet változtatni.

Te megadod neki ami tőled telik, anya vagy, mellette próbálsz nő maradni, megértőnek tűnsz.

Talán egyszerűen csak beleunt az egészbe, vagy feltűnt egy másik nő.

Esetleg munkahelyi stressz,fáradtság.

Próbálj erről komolyabban kérdezősködni,mert igazán csak Ő tudhatja mi a baj.

2012. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a szex stressz oldó
2012. okt. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Lényegében teljesen egyet tudok érteni MadameViciouse válaszával. Talán kiegészíteném a jó nagy röhögésekkel, hülyéskedéssel. Nálunk ezek elmaradhatatlanok. Még stressz mellett is. Passzivitásra nehéz tanácsot adni...talán egy kis vidám kacérkodással fel tudod rázni. Viselkedj dögösen, kapd el akár a konyhában egy-egy pillanatra...csak úgy játékból. Tudod nem csak neked kell érezned, hogy nő vagy...neki is, hogy pasi. Márpedig minden pasis férfit egy nő tud igazán pasissá tenni. Ha nem egy másik nő van a dolog mögött, talán semmi sincs veszve. Sok sikert! :)
2012. okt. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 schocko ***** válasza:
Tíz év után már nagyon unalmas ugyanazzal a nővel szeretkezni. Már egy év után is. De néha a szükség mégis erőt vesz az emberen, vagy egyszerűen csak a nyugalom végett, mert egy kielégített asszony azért nagyon kedves tud lenni. Tíz év után (és kilenc és fél évet visszamenőleg is) nyugalomra van szüksége a férfiembernek. A jó házasság titka az "élni és élni hagyni".
2012. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Három év házassággal a hátam mögött azt tudom mondani, hogy az utolsónak nincs igaza. Az én feleségem még most is az az alacsony, formás, nagymellű, nagy fenekű, huncut szemű nő, ahogyan megismertem. Kézzel, szájjal, puncival egyaránt úgy kicsavar, hogy mozdulni sem bírok utána, és ami a legjobb benne, hogy látszik, hogy ő is élvezi. Lehet, hogy pár év múlva már nem így lesz hanem úgy ahogyan az utolsó írta, de a szex terén nekem még most is ő az etalon, pedig volt már azért pár nővel dolgom, és más téren is megállja a helyét. (Nem legenda, hogy az ápolónők, asszisztensnők, védőnők - vagyis eü. dolgozók - valami isteniek az ágyban!)
2012. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!