Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, vagy nem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, vagy nem? ésszel gondolkodom a kapcsolatomban.

Figyelt kérdés

álmaim pasija. a kapcsolat elején vagyunk, legszívesebben vele tervezném az egész jövőmet. viszont a srác agyilag még ott tart és nem tovább, hogy megakar hódítani. én meg észre vettem, ha könnyen adnám magam, helyből kihasználna, talán nem is érdekelném tovább, tehát nem merem magam odaadni. szóval gondolkodok az egészen, mi lenne jó, hogy lenne jó, mit hogy mondhatok, etc etc.. szóval ésszel, meg logikusan, meg reálisan nézek mindent és nem rózsaszín szemüveggel.


tehát igazából nem is vagyok szerelmes?


2012. okt. 24. 20:13
 1/5 A kérdező kommentje:

ezt senki nem tudja/sejti?

az jó...

2012. okt. 24. 21:29
 2/5 Egy Srác Asszem ***** válasza:

neked kell ismerni a srácot, hogy csak arra hajt hogy egy strigula legyél a csajlistán vagy Ő is komolyan gondolja...

ha az 1. akkor hagyd a pibe,

ha a 2. akkor meg nembaj ha "könnyen odaadod magad" mert nemfog elhagyni ha szeret :D

és de szerelmes vagy attól hogy gondolkodsz is :D

korod?????

2012. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
figyelj ezt neked kell tudni ha vele vagy lennie kell egy olyan érzésnek mint ami felmelegít ha megölel vagy szinte elszállsz ha megcsókol sajnos nehéz leírni a szerelmet de ha ez nincs akkor szerintem nem vagy szerelmes ...
2012. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ha vele vagyok úgy fel vagyok pörögve mint aki be van állva :)

ha csak ezt nézzük akkor szerelmes vagyok :)


viszont mivel nem bízom benne, így próbálok nyitott maradni másra, randizni is esetleg. és ha jönne egy másik, aki megbízhatóbb...


amúgy 23

2012. okt. 24. 21:48
 5/5 anonim válasza:
de ha szereted és tudod biztosra hogy ő is szeret és bármi legyen és nem hagy el ... de ha nem bízol meg benne akkor ott már nem oké valami de ezt neked kell érezni
2013. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!