Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig akkor gondolkodun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig akkor gondolkodunk azon, hogy elrontottunk valamit egy házasságban mikor már elvesztettük az egyik felet?

Figyelt kérdés
Miért nem teszünk semmit,ha tudjuk hogy baj van a házassággal?
2008. máj. 21. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azért nem teszünk semmit mert mérgesek vagyunk, sértődöttek és van jobb dolga az embernek. Gondolom te is dolgozol, amúgy is sok gondod van és hát nem sikerült időbe rávenned magad hogy megtaláld a megoldást. Van hogy az ember nem ismer fel hírtelen dolgokat. Ott a baj, de szinte észre se veszed, vagy nem akarod észre venni. Mire észreveszed már elvesztetted azt akit szeretsz, és akkor jut eszedbe filózni azon h h oldhattad volna meg. Sajnos ilyen az emberiség. Nagyon közrejátszik az h a mai világba mindenki rohan és nincs ideje a másikra, sőt még saját magára se odafigyelni.
2008. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

jó kérdés az én szüleim 23 éve váltak el, és anyukám még most is azon agyal mit rontoott el.... van ilyen, sztem ezen már csak egy agyturkász segíthet.

ha azért kérdezed, mert te így jártál, akkor nagyon sajnálom, én majd eccer, ha odajutok, az ő hibáikból próbálok tanulni.. a választ nem tudom.sajna....

2008. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert hatarig vbiszed a dolgokat. pont az amit az elso hozzaszolo irt. H tudsz a dolgokrol h nem vannak jol, de mindig van mas fontosabb dolgod.

MNire meg atleped a hatart, h egyuttlegyetek kijona szo h valas meg ilyenek, akkor ebred fel az ember, h igazan nem is ugy akarja, s h mennyire tenne h ne ugy legyen.En nem tudomm te hogy vagy, de en a szerelmi eletem nem szeretem elhanyagolni, s ha problema van idoben megoldani, mert mikro rajossz aztan tul keso lesz.

2008. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nálunk a férjem volt az aki elhanyagolta a családját és mikor elköltöztünk a gyerekekkel azt remélte vissza fogunk menni.Már késö volt mikor rájött bajvan.Nekem soha nem mondott olyat amiböl vissza várna csak másoknak.
2008. máj. 22. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!