Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hirtelen veszettül elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen veszettül elkezdett hiányozni a volt barátom. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Az előző barátommal kb. 4 hónapja szakítottam, de eddig nem éreztem semmi ilyesmit. Kb. ugyancsak 4 hónapja vagyok együtt a jelenlegi barátommal is, akit szeretek.

Mégis mindenben a volt barátomat látom, és a sírás fojtogat, ha egy olyan emberrel beszélek, aki rá emlékeztet. Nem működött már az a kapcsolat pedig, mert elhalványultak iránta az érzéseim, jó régóta, ezért úgy egyeztünk meg, hogy szakítunk.

Szeretném ezt az érzést örökre elfelejteni, mert nem érdemli meg a barátom, hogy a régi után pityeregjek.


Veletek volt már hasonló? A fiúk véleménye is érdekel.



2012. okt. 25. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
önkieégítesz egyet
2012. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szexuálisan egyáltalán nem is vonzódom a volt barátomhoz, azt elfelejtettem leírni. Csak a társasága, a lénye hiányzik. A jelenlegi barátom nekem küllemre sokkal férfiasabb, szóval nem ezzel van a gond.
2012. okt. 25. 19:15
 3/4 Expi ***** válasza:
Valami megis hianyzik amit a jelenlegi parodban nem talalsz! Itt most az a kerdes,hogy mi fontosabb neked?
2012. okt. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm... igazad van. Köszönöm a választ.
2012. okt. 31. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!