Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok összeszedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok összeszedni egy normális nőt?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és eddig egy lánnyal kerültem elég közeli kapcsolatba, Nem tudom hogy mi lehet a gond , az átlaghoz viszonyítva nem tartom magam rondának,lehet hogy túl kedves vagyok? Nem szoktam bunkózni ,általában illedelmesen viselkedem ,ezt nem szeretik a nők vagy hogy van ez??
2012. okt. 25. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
16 évesen én focizni jártam le a haverokkal, nem csajozni...
2012. okt. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jobb hogy kedves vagy, az én párom is kedves és én ezt nagyon szeretem benne.
2012. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Lehet idősebbekkel kellene ismerkedned. Ilyen korban legtöbb lány komolytalan fruska.
2012. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkább ilyen korban a legtöbb fiú, szexmániás bunkó paraszt. Tisztelet a kivételnek.


Egy lány, aki meg egy normális pasit nem tud összeszedni...

2012. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, a kedvesség taszítja a lányokat.
2012. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem taszítja a lányokat, ha esetleg nem a legnagyobb ribäncoknál próbálkoznátok vele, talán sikeretek is lenne. De igen...lassan tudomásul veszem, hogy a normális csajok mindenkinek dög unalmasak...
2012. okt. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A normális csajok is a bunkókra buknak, te is, előző. Ha nem kellesz a pasiknak, akkor pedig v csak a legjóképűbbeket veszed észre, v csak te tartod magad normálisnak.
2012. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát engem nem zavarna ha végre találnék egy pasit aki kedves eddig csak bunkókkal hozott össze a sors...amugy meg szerintem 16 évesen kár ilyenen sopánkodni van még időd :) 19/L
2012. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt már jó pár kapcsolatom. NEM bunkókkal...de nem tudom. Mindegyiknél úgy jártam, hogy vagy én vagy ő megunta a dolgot. Általában egy év vagy fél év után. És igen. Normálisnak tartom magam :O -.-
2012. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!