Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nem normális ugye? Miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem normális ugye? Miután elbúcsúzunk a barátommal mindig szomorú vagyok, rettegek hogy ez volt utolsó napunk, hogy el fog hagyni.

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, pár hónapja volt egy megingása, összezavarodott, nem tudja hogyan tovább, ez főleg korkülönbséges okokból(8 év).

Ez 1 hét alatt rendeződött, azóta talán még jobban ragaszkodik hozzám, mint előtte, de bennem maradt valami...


Azóta nekem minden gyanusnak tűnik, bármilyen kis dologban azt látom, hogy olyan mintha újta távolodna tőlem, persze utána rájövök, hogy hülyeség.

Most is 2 napot együtt voltunk, minden jó volt, de amióta elment lehangolt vagyok, félek, hogy ez volt az utolsó...

Pár hónapja is ugyanilyen hétvége után hátrált meg, amikor azt hittem, hogy minden rendben...

Félek kimutatni már az érzéseimet, félek, hogy baj lesz. Neki is feltűnt, mindig emlegeti, hogy sosem mondom mit érzek... Úgy érzem csak az a biztos, amikor itt van mellettem és ölelem este.


Volt már így valaki? Ez vajon elfog múlni?

Nem akarom elveszíteni, de szörnyű ez az érzés.


2012. okt. 23. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindig ezen rágódsz, akkor elveszítheted. Veled van. Gondolj arra, hogy szeret téged, és van szíve. Nem hagyna ott téged, nem akarna magának fájdalmat okozni... Ha boldogok vagytok akkor meg semmi oka nincs otthagyni téged. Nem bántana meg téged szerintem.
2012. okt. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne vonzd be a rosszat
2012. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!