Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem nézek ki túl jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem nézek ki túl jól (180cm,60kg), akkor mennyi esélyem van a csajoknál úgy h érdekes a személyiségem és nem vagyok egy otthon ülős tipikus fószer?

Figyelt kérdés

Legalább nem vagyok alacsony de viszont nagyon vékony vagyok, magasság már kiesek a kis alacsony cuki kategóriából, viszont nem vagyok nagy darab tehát a férfiasból is. Arcomról nemtudok nyilatkozni, max annyit h volt már akinek tetszett :D Inkább az aranyos kategóriába tartozok külső-belsőre egyaránt.

Anyagilag nem állok rosszul (azért gazdag se vagyok), csak ezt nem reklámozom mert nem szeretek minden hülyeségre költeni.

Szeretem a nem otthoni kikapcsolódást, főleg h elég sokat dolgozok, haza szinte már csak aludni járok.. még dugni se :D


2012. szept. 14. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
vannak lányok akiknek ez jön be...
2012. szept. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TOMAtm ***** válasza:
hát igazából a nőknél a külső csak 1 dolog,ez vagy megkönnyíti a dolgod h bejuss a bugyijukba vagy nehezíti.de igazából a szöveg meg az előadásmód amivel le lehet venni a lábukról őket.láttam én már jó csajt rusnya de jódumás gyerekkel,nem is keveset.szóval hamár a külsődön nem akarsz(mert azért a sportba még csak kevesen haltak bele) változtatni azétr próbálkozhatsz flörtöléssel.gyakorlat teszi a mestert,flörtölj a csajokkal nyugodtan,én mindig szoktam velük :) legalább nem jössz majd zavarba ha megtalálod a neked való lányt
2012. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tényleg a belső számít :) én sosem a külsőt nézem :D de nem hátrány ha a stílusod jó és mindig jó az illatod (nem kell árasztani a pacsuli illatot ajánlom a playboy nagyon jó kis illat vagy axe DE NEM TÚL SOK :)) ) 16l
2012. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Na ne nevettess már, kajak van olyan lány, aki nem a külsőt nézitek?! :D Én még egy ilyet sem láttam. Alacsony, vékony, cuki fiú vagyok, de ronda pofával, nagy orral, akinek bejöttem is olyan messze élt és csak neten látott képet rólam és többnyire ilyen senkinek sem kellő kövér lányok tapadnak rám. Én nem is próbálkozom lányoknál, hiszen tudom, hogy ocsmány vagyok, sebaj, ha szép már nem is, de gazdgad még lehetek. :D
2012. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

éés ismét nyithatunk egy önsajnáló

'nincs barátnőm ronda vagyok szüzen halok meg' klubot.

grat;)

2012. szept. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

5. válaszoló igazad van !!! :D én a 3. vagyok .

és 4. válaszoló: Ti pedig miért akartok jó csajokat? a ronda fiúk sosem értettem miért a legjobb csajokat nézik. Lehettek boldogak nektek megfelelő lánnyal és nem csak a szép lányok után sóvárogni. "ha mint te írtad tényleg ronda vagy"

2012. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hozzátenném nem bántásból írtam kérlek magyarázd el a véleményed a lepontozás helyett :) kíváncsi vagyok a te szemszögedre
2012. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem a legjobb csajokat nézem , hanem akikkel jól kijövök, vmin mégis mindig elbukik a dolog :S
2012. szept. 15. 22:15
 9/12 anonim ***** válasza:
mondanál kérlek példát ? :) már ha szeretnél amúgy Judit vagyok
2012. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

éppenséggel mondogathatnék, csak ide mégse írhatom ki :S

am nem olyan érdekesek.. annál inkább felháborítóak :D

2012. szept. 16. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!