Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ér annyit egy friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ér annyit egy friss távkapcsolat, hogy hetente 8-10 ezer forintot költsetek csak az utazásra?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 18:02
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Most szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben, de elgondolkodtam a dolgon, mert az ismerősi körömben van egy ilyen eset. Csak érdekel más, hogy vélekedik erről.

Én anyagilag nem bírnám, mivel még tanulok. Ráadásul hetente 1-2x látni a másikat is kevés számomra.

2012. okt. 26. 18:25
 12/26 anonim ***** válasza:

bocs nekem még nem tiszta.

hetente hányszor taliztok vagy ilyenről szó nincs?

nem mind1 hogy heti 1 találka kerül 8-10 ezerbe vagy heti 5.

meg oda-vissza értendő ez a 8-10 ezer?

2012. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Heti 1 utazás oda-vissza 8-10 ezer.
2012. okt. 26. 18:27
 14/26 anonim ***** válasza:

Ha keresnék egy valag pénzt, akkor sem mennék bele, és nem a pénz miatt, hanem mert távkapcsolat.


De így, hogy amúgy sincs ilyesmire anyagi kapacitásom, eleve felejtős...


21L

2012. okt. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Akkor mások hogy oldják meg a >200km-es távkapcsolatot? Ha nem lehet találkozni hetente legalább 1x, akkor értelme nincs az egésznek.
2012. okt. 26. 18:31
 16/26 anonim ***** válasza:
Én sem mennénk bele ebbe a távkapcsolatba. Nyilván vannak előnyei (pl. nem lógna folyton a nyakadon), de kell neked az állandó bizonytalanság, ha nincs ott veled? Nem éreznéd úgy, mintha nem is lenne párod, mert látod őt max. heti 1-szer? Én folyton ezen agyalnék a helyedben, de hát nem vagyunk egyformák. Neten, telefonon lehet tartani a kapcsolatot, de az közel sem olyan, mint amikor ott vagytok élőben egymás mellett. Szóval átgondolnám a helyedben, hogy belemenjek-e egy ilyen kapcsolatba.
2012. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nem értem miért utasítja el ennyi ember kapásból a távkapcsolatot.

Előző barátommal 140 km volt köztünk, hetente találkoztunk (szombat-vasárnap). Nyári szünetben értelemszerűen többet.

3 évig tartott, és nem a távolság miatt lett vége.

Mostani barátommal 200 km volt köztünk, szintén hetente találkoztunk (péntek-szombat-vasárnap). Már 4 éve járunk. Most kint van Németországban 7 hónapja, értelemszerűen elég ritkán látom. De mivel szeretem, így bár nyilván nem a legoptimálisabb helyzet, de kitartok. Lesz még jobb is.

2012. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
#17: havonta mennyi pénzt emésztett fel ez a két távkapcsolat?
2012. okt. 26. 18:35
 19/26 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy ér annyit... hetente ennyiből prostizni is elmehetsz, és ott nincs az, h a végén átb@sz, vagy hét közben hiányzik, meg ilyen f@szságok...
2012. okt. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Hát egyre drágább lett. Mikor elkezdtem utazgatni, akkor még a diákkedvezmény 67,5%-os volt, úgy emlékszem max egy ezres volt a jegy oda-vissza. Egyik héten ő jött, másik héten én mentem. Ott még plusz 2-4 vonaljegy (ami régebben ugye szintén olcsóbb volt), plusz vmennyi költőpénz. Összesen max kéthetente 4 ezer forint. (Persze attól függően, hogy mit csináltunk)

Később már csak 50%-os lett a diákjegy, jelenleg oda-vissza 3700 forint (de nem kell már vonaljegy). Kajára nem kell költeni, ha megyünk vhova, akkor is max 5000 forint kéthetente.


Igazából ha vki mondjuk bagózik, szerintem ennél jóval többet elkölt. Nem mondom, hogy kevés pénz, de azért nekem ennyit megért (főleg, hogy a szüleim fizetik, mivel nincs saját keresetem:DDDD).

2012. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!