Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nektek milyen személyisé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen személyiségű lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Kissé titokzatos vagy közvetlen? Sportos vagy gyengébb? "Cicáskodó" vagy lazább? Intelligens vagy az alap műveltség, vagy épp annak a hiánya, az a tipikus "butácska"?

24/L



2012. okt. 26. 20:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
mindegy
2012. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Akkor leírom, hogy nekem mégis milyen lányok tetszenek:

A nagyon fiús lányokat nem kedvelem, de a nagyon cicáskodóak sem jönnek be. Éreztesse, hogy lány/nő, adja saját magát. Az intelligencia fontos kérdés, akármennyire tetszik egy lány, ha buta vagy ezt próbálja előadni, az régen rossz. Ne érts félre, nem várom el, hogy a relativitáselméletről legyen konkrét álláspontja, de azért lehessen vele kultúráról, komoly dolgokról is beszélni, legyen képben a dolgokkal. Ugyanakkor ha marháskodásra kerül sor, abban is legyen benne, nem kell ugyanis mindent komolyan venni. Ne legyen nagyon visszahúzódó,de nagyon közvetlen sem, mert én sem vagyok ilyen és valószínűleg megijednék tőle. A külső pedig igen egyszerű: érezze jól magát a bőrében és ezt mutassa is ki. Adjon magára és a testalkatához megfelelően öltözködjön. Nincs annál kiábrándítóbb, amikor egy molettebb/ducibb lány olyan feszes ruhákban pózol, amik szinte szétszakadnak rajta. Nem kell tehát vékonynak lenni, nekem személy szerint a teltebb, formásabb lányok jobban bejönnek és jobban meg is nézem őket. De ez én vagyok...

2012. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A cicáskodó és butácska jelző ebben az értelemben együtt jár, de ha külön-külön vesszük, az is érdekel :)
2012. okt. 26. 20:19
 14/20 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen a lány hajszíne, csak álljon neki jól! Nincsen favoritom(na jó csak a fekete egy kicsit)
2012. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék, hogy a nőiességhez a szépségápolás és a megjelenés is hozzátartozik. Szolid szépségápolás és smink tetszetős tud lenni, de ne vigye túlzásba. Haj lényegtelen, a mai lányoknál alap a vasalt és festett haj. Ezzel egy probléma van, hogy nem mindenkinek áll jól. Nekem a természetesség az alapelvem haj területén, sokszor mondom vasalt egyébként meg hullámos hajú lányoknak, hogy a hullámos jobban áll. Hajszínt nem szoktam nézni, a mosoly számomra nagyon fontos, szeretem látni, ahogy a lányok mosolyognak. A szemet szintén megnézem, a különleges szemű lányok mindig is vonzottak.
2012. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Az intelligenciás válaszoddal teljes mértékbe egyet értek, jómagam is ebbe a kategóriába tartozom! Nagy átlagban hozzá tudok szólni a émákhoz, megpróbálok érthetően, és változatos szókincsel kommunikálni, nem járatom le magam feleslegesen, de ha el jön az idő, képes vagyok hülyeségekben is benne lenni :)
2012. okt. 26. 20:25
 17/20 anonim ***** válasza:

világosbarna kicsit szőkés haj, kék szem, kicsit barnás bőr! abszolút befutó nálam. emellett még a világos-középbarna haj, barna szem is nyerő.

25F

2012. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ártatlan aranyos kedves esetlen gyenge

Kb ilyen de rossz országba születtem :/ itt csak határozott partiarcok vannak többségben, akiknek inkább csak a teste vonz...

f19

2012. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Most jót nevettem...esetlen, kinek a pap, kinek a papné
2012. okt. 26. 22:21
 20/20 anonim ***** válasza:

közvetlen, sportos, nőiesebb, butácska


Azért butácska, mert tapasztalataim szerint az ilyen lányoknak sokkal nagyobb a szívük, és sokkal jobbak a nőies ösztönük.

Egy lányban először a tekintete fog meg, az kell hogy tetsszen, az alak lényegtelen(persze egészséges határok között) A haj mindenképpen barna, a szem is ha lehet, illetve ha nem is barna de barnás legyen(pl. barnás zöld)

Ami még nagyon fontos: csak olyan érdekel, akiben van valami érdekes és én sem vagyok számára közömbös. Különben csak tetszik és nem több.

2012. okt. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!