Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti hozzámennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hozzámennétek olyan pasihoz, aki nem szerelmes, csak ragaszkodik hozzátok?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm erre készül, és nem értem őt...

2012. okt. 26. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a szerelem csak 2-3 évig tart, ennél több ideig is tarthat egy házasság. Ha rendes a pasi, igazi társ akkor én simán.
2012. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy nem tenném! :-|

19/L

2012. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
khmmmm...őszinte lehetek? Inkább a ragaszkodóhoz menjen hozzá, mint egy szerelmeshez. hamar eljön az a reggel, amikor már nem szerelmes az ember fia és rácsodálkozik, hogy mi a túrót keres ez a nő az ágyamban. Szerintem.
2012. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De szerintem egy nőnek szüksége van arra, hogy igazán szeressék, ne csak olyan "őt már úgyis megszoktam, jobbat meg biztos úgy se kaphatok" alapon ragaszkodjon hozzá egy férfi. Vagy nem?
2012. okt. 26. 15:56
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok romantikus filmet nézel:D Aki ragaszkodik az is szerethet igazán, sőt, ő lesz a tartós. A hősszerelmesek többnyire lelépnek.
2012. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha 50-70 évvel ezelőtt kibírták a nők, hogy a szüleik választanak nekik férjet, akkor ma is elviselhető....pláne ha már láttad előtte legalább egyszer. És ha ráadásul még ragaszkodik is hozzád az illető, akkor "nyert ügyed van". :) 7

(L) B*

2012. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, bár az én párom nem esküvőpárti. A szerelem úgyis elmúlik, igazából illúzió, viszont a bizalomra, és az eddigi együttélésre lehet alapozni. Egyikünk sem annyira szerelmes, de ragaszkodunk egymáshoz. 27L
2012. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Állítólag ilyenből is lehet nagyon jó házasság, ha megvan a tisztelet, szeretet, megértés, ragaszkodás. De sajna én olyan nagyigényű vagyok, hogy nekem olyan férfi kellett, akivel megvan köztünk a tisztelet, szeretet, megértés, ragaszkodás ÉS fülig szerelmesek is vagyunk egymásba. :)
2012. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

baromság, hogy a ragaszkodás jó alap, a szerelem meg nem.


ki mondta, hogy full szerelmesen menj hozzá? senki! ezért kell várni minimum egy évet. ha elmúlik a szerelem, és a helyén nem marad semmi, akkor vége. ha a helyén mély szeretet, tisztelet és kötődés marad, akkor lehet házasság.


de az úgysem találok jobbat semmi jóra nem vezet. egyszer meg talál, és otthagy 2 gyerekkel, na az marha jó lesz...

2012. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Előző! Igazad van, és végül is a szerelem a legerősebb ragaszkodás, akkor tuti nem érdekelhet más, és szerintem 1-2 év alatt nem múlik el semmiképp. De a kérdésemben nem ilyen ragaszkodásról van szó, hanem arról, hogy a pasi nem akar egyedül maradni.
2012. okt. 26. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!