Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ráírok egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ráírok egy ismeretlen lányra mi a legideálisabb amit mondhatok neki hogy ne legyek túl tolakodó de azért tudassam vele hogy bejön?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok pl. Szia bocsi a zavarásért csak nagyon tetszenek a képeid.
2012. okt. 26. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, dugnálak, mizu?
2012. okt. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szép vagy!

Ezen nincs mit ragozni :D Csak annak kell magyarázkodni, aki csúnya de nem tudod, h fejezd ki szépen magad :D

2012. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a tetszenek a képeid nagyon gáz duma ... Inkább írd le,hogy tetszik neked és,hogy nincs-e kedved ismerkedni
2012. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a legszerencsésebb így. Nekem az jönne le, hogy "kutakodsz" utánam. :D Fogadd meg az előttem szólü tanácsát. :)
2012. okt. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egy haverom így írt rá egy lányra először:

-Szia! Szereted a lovakat?


Azóta együtt vannak. Szerintem egy próbát megér ;D

2012. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nemrég ráírtam ismeretlenül egy lányra. Csak annyit, hogy nagyon szimpatikus és szívesen megismerném. Ja és h. bocs,ha tolakodó voltam. Visszaírt,azóta levelezünk. De ezt mindenki másképp reagálja le. Írj neki nyugodtan. Mit veszíthetsz?
2012. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!