Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírjátok ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjátok ki, hogy nincs párotok? Én már kezdek megkattanni.

Figyelt kérdés

Nyilván a kérdés csak azokra vonatkozik, akiknek nincs kapcsolatuk.

19 éves lány vagyok és már olyan szinten nem bírom ki, hogy egyedül vagyok, hogy majdhogynem napi szinten szenvedek tőle, ami tudom, túlzás...de nagyon hiányzik az életemből.

A legnagyobb gond, hogy még nem is volt kapcsolatom..pedig nem vagyok sem csúnya, sem buta...tudom, én is hibás vagyok érte, mert túl sokat válogatok, de én nem tudok úgy összejönni valakivel, hogy semmit nem érzek iránta, még csak vonzalmat sem.

Nem rég kavartam egy sráccal pár hónapig..de végül nem jöttünk össze. Nekem nagyon hiányzik..de nem akarom keresni, mert ha már nem vagyok fontos neki, akkor nem akarok szánalmas lenni, hogy futok utána.

Szóval, most a nagy csend...senki nem keres, nem hívnak sehová..ha hívnak is, az olyan valaki akit nem kedvelek..

Már nagyon rosszul érzem magam emiatt, sírni tudnék..

Tudom, vannak ennél sokkal nagyobb problémák is (főleg, hogy magam is rendelkezem velük..és átéltem elég rosszat) de úgy érzem, ha lenne valakim, az segítene mindenben, mármint még az akadályokat is könnyebben venném az életben, ha tudnám, hogy van valaki mellettem akit szeretek és viszont szeret.

Még szűz is vagyok..a szex is hiányzik. Nem tudom mi lesz így velem.

Ti hogy viselitek?


2012. okt. 26. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Hol laksz? ;)
2012. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hogy hiányozhat a szex ha azt sem tudod milyen? :)

én speciel jól viselem..volt már egykét bnőm most épp nincs..


22F

2012. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben vagyok, hát elég nehéz a magányt elviselni. 19/F
2012. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt mondják élvezhető dolog... ;)

Egyébként konkrétan szexben nem volt részem...de pettingben igen, és ez alapján tudhatom, hogy hiányzik:)

2012. okt. 26. 20:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehezen viselem a magányt, az biztos. Az a legrosszabb, hogy több lenne bennem, mégsem hozom ki magamból. 21/F
2012. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért kell hozzá pasi?

A barátok is szeretnek,melletted vannak és segítenek átvészelni a rossz időszakokat.Ráadásul egy barát örök,a pasival meg úgyis vége lesz..

:))

Hidd el egy kapcsolattal előbb utóbb csak a gond van:D

2012. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"de én nem tudok úgy összejönni valakivel, hogy semmit nem érzek iránta, még csak vonzalmat sem." ezzel én is így vagyok :) épp ezért nincs most senkim 22/F
2012. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még elviseltem pár évet,de szakitás óta nincs senkim,és rosszérzés és undorodom kézenfogást csokolozást látok 18/F
2012. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem volt 2 másfél éves kapcsolatom, azóta, 5 éve vagyok egyedül, és nagyon jól érzem így magam:) őszintén nem értem, hogy ez miért probléma néhány embernek! jó kapcsolatban lenni, de az egyedüllétnek talán még több előny van... én eljárok randizni, általában 1-2 alkalommal, mert az egyetem mellett nincs komolyabbra idő, de nem is akarom. szerintem meg kéne próbálnod pasi nélkül jólérezned magad, a barátok 100szor többet érnek!
2012. okt. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én se tudom kibírni! Barátnőt akarok!!!!

18/f

2012. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!