Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szex megbeszélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szex megbeszélés kérdése? Félek ki akar használni.

Figyelt kérdés

eddigi tapasztalataim (exbarátok) az első szex soha nem megbeszélés kérdése volt, hanem úgy alakult valami, hogy romantikus, vagy ketten vagyunk, vagy bármi és olyan spontán volt az egész. és soha nem tartottam attól, hogy másnap nem hívna, vagy ilyesmi.

a mostani barátom pedig amikor beszélgetünk, mindig kitér arra, hogy tetszik e nekem, akarom e őt, érzek e valamit és ha pozitív válaszokat adok, mindig az a vége hogy "arra" akar kilyukadni, hogy akkor végre megkaphat e.


csak azért tartok attól, hogy talán csak arra megy, mert volt egy srác előtte, aki kihasznált, na és ő hasonlóan így csinálta, hogy a szexet folyamatosan felhozta témába, tehát konkrét kommunikációval akart rávenni.

most nem akarom ugyanezt és már nem bízom.


szóval a mostani srác olyanokat is mond, hogy ő nem csak azt akarja tőlem, de ezt nekem kellene érezni. és amikor csak olyanokat válaszolok, hogy nem tudom, meg stb; simán lezárja, hogy majd lesz valahogy és pont.


vélemény?


2012. okt. 26. 20:32
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy szívesen olvasgatnám azt is, más hogyan feküdt le először akármelyik barátjával. megbeszélték előre???
2012. okt. 26. 20:38
 2/5 anonim válasza:
soha nem beszéltük meg előre, nekem ez új...vagy túl fiatal a srác és amennyire te félsz, hogy ki fog használni,ő annyira fél, hogy nem fog megkapni.Szerintem nem lehet úgy élni, hogy attól tartasz, hogy elhagy miután megkapta amit akar...Előbb utóbb tovább kell lépned,és ha netán megint pórul jársz, megtanulod kiszűrni a rendes pasikat.
2012. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit írtál, az csak oltogatás, a vízszintes testhelyzetért.
2012. okt. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"fél, hogy nem fog megkapni"


egyszer ő azt mondta nekem, de halál komolyan, hogy egyetlenegy dolog sincs az egész világon, amitől ő félne...


szóval nem adom magam.

ennyi.

2012. okt. 28. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Annak add magad, akit kívánsz. Ez nem unszolás kérdése.
2012. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!