Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban vagy mennyit gondolsz az exedre? Eszedbe jut néha, vagy akár naponta többször is?

Figyelt kérdés
2012. okt. 25. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe szokott jutni szinte minden nap valami kapcsán. Most még ösztönösen hasonlítom egymáshoz a két embert, de biztos ez is el fog múlni.
2012. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jut eszembe (bár nagyon ritkán gondolok rá), amikor olyan helyzet van a mostani párommal, hogy ezt gondolom: "mekkora roh*dék volt az exem, és a mostani mennyire más, és mennyire szeretem!" :) vagy: "ha most az exemmel lennék, mennyire sóher lenne, sose venné meg azt a drága tusfürdőt!" vagy: "milyen ronda volt az exem, hogy lehettem vele ennyi ideig???" :D stb...
2012. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egy komoly exem volt,eszembe szokott jutni,hiszen az eletem legfontosabb resze volt evekig,es bekeben valtunk el,bar nem beszelunk kettonk erdekeben.most eppen randizok egy sraccal,o ismeri is az exemet,es neha beszelgetunk rola,de sosem en kezdemenyezem a temat,es igyekszem targyilagosan beszelni rola. szerintem ez termeszetes,hogy az ember neha a volt parjara gondol.
2012. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
sokat...viszonyom van vele 6 hónapja,7 hónapja van barátnőm...de az ex...az az igazi...csak neki már nem kellek,nem fogadna vissza,így csak a szex mard vele.De addig is vele vagyok és ölelhetem...stb...visszavágyom rá,ez az igazság,a barátnőmet meg sajnálom elhagyni,mert nagyon szerelmes belém és vakon megbízik bennem.
2012. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden nap többször is pedig már másfél éve hogy elhagyott. Halványul az érzés, de ha valahol meglátom rögtön 200al ver a szívem...
2012. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon sokat, 4 év nem múlik el nyomtalanul
2012. nov. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!