Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már mással is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már mással is ilyen vagy csak Én vagyok ilyen hülye?

Figyelt kérdés
A csajom 2 hónapja szakított velem 2év után!Neki már van új pasija!Én 33,Ő32.A lényeg annyi,hogy Én egyszerűen nem tudom elfelejteni és nem tudok túl lépni ezen az egészen!Pedig járok az elöző exemhez akivel beszélgetünk és sexelünk is!Van még 1-2 csaj akiket oltogatok.Tehát probálok nem rá gondolni de egyszerűen nem megy!!!Reggel Ő az első gondolatom este Ő az utolsó gondolatom!Mit csináljak hogy elfelejtsem?Már magamat sem értem!!!
2012. okt. 26. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerezd vissza! Vagy keress mást, ennél jobb felejtő módszer nincsen:)
2012. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is legyél picit szerényebb: az én az kisbetű. Ha pedig van új pasija, akkor nincs túl sok esélyed. Ne exekkel kezdj és ne oltogasd a nőket, hanem keress te is egy normális kapcsolatot.
2012. okt. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a hülyék klubjában!Én olyan szinten gyökér voltam,hogy hat hónapig szenvedtem az exem miatt.Hat hónapig képtelen voltam másra gondolni,szinte csak vegetáltam,bárkivel flörtöltem is,csak Ő járt a fejemben.Nekem mondjuk nem volt kapcsolatom.Aztán,több,mint fél év után újra jött valaki,aki megfogott,persze az elején még mindig bennem volt a volt barátom,aztán szépen elfelejtettem.Most vagyok a párommal két hónapja,és most tartok ott teljesen,hogy az ex már nem érdekel.A mostanit meg szeretem.Szóval mindenkit el lehet felejteni,csak időt kell adnod magadnak.
2012. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó,akkor legyen kisbetű!Nem ez a lényeg!Ismerkedem új csajokkal de mindig Ő jár a fejemben!Ez már beteges?Amugy nem tudom milyen a kapcsolata az új pasival!
2012. okt. 26. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

honnan tudod, hogy van új pasija???

szerintem nincs.

csak mert rólam is ezt hitte az ex, miután szakítottunk.

és csak mert volt egy tel.hívásom, meg ilyen hülyeségekre alapozta.

te mire?

2012. okt. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Más is ilyen hülye.
2012. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!