Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A srácok amíg még nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok amíg még nem volt szex, másra nem is tudnak gondolni a lánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

ismerkedünk, lehet járunk, alakul valami.

de mindig pedzegeti ezt a témát :(

ok, hogy természetes dolog.


de engem úgy zavar, hogy rá akar venni, ahelyett hogy magától jönnének a dolgok.

mindig puhatolózik, kedvesen érdeklődik.


más nem érdekli a srácokat ha egy lány mellett van? csak a haverokkal tud elleni, a lányok meg csak arra jók?


úgy általánosságban kérdezem, lehetőleg nem családapáktól, és nem olyanoktól, akik 10 éve vannak valakivel.


2012. okt. 26. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Persze,hogy más is van.

Az elején ismerkedés.Majd ha már egy alapon van a kapcsolat és csókolózás is van.Akkor mehet a tapizás.

Majd kis idő elteltével lekerül 1-2 ruha darab.Majd megint eltelik egy kis idő pár nap.1-2 hét.Akkor lekerülnek teljesen a ruhák.és petting.

2012. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt barátnőm, de én megvárnám a természetes rendjét a dolgoknak, sosem állt szándékomban kihasználni a nőket. 19/F
2012. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok sajna csak az eleje ment el.

Így alakul a szex téma.

Sokat számít a testi közelség.Pl: együtt nézünk valami műsort,és átölel.Beszélgetni,pihenni elmenni szórakozni

2012. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Panda Péter ***** válasza:
embere válogatja. van, aki addig zizeg, míg össze nem jön neki (vagy a csaj ki nem dobja emiatt), de van, aki birka türelemmel képes megvárni, amíg már-már a lány könyörög. nem igazán lehet általánosítani.
2012. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én se szoktam kihasználni a nőket, mégis van hogy felkerül a szexualitás.
2012. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3. na pont hogy már a testi közelségtől is tartok, mert akkor aztán tényleg nem csak szóban kapom :(

így most nem is közeledik úgy, de szóban.


de már úgy unom, hogy minden kontaktnak ez a vége.

kezdve attól, hogy hogy vagy bla bla bla és a nap végén meg a kérdések, szeretném e amit szeretne. úgy lehoz olyankor.

2012. okt. 26. 21:38
 7/19 anonim ***** válasza:
én férfi vagyok és igen is sokat gondolok a szexre de mindig elmondom a kapcsolat elején hogy én akármikor készen állok ha a lány úgy dönt hogy most akkor most ha vár akkor várok ennyi jó lehet néha ha olyan a helyzet a pillanat hevében rákérdezek de akkor is én a lányra bízom
2012. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Inkább dobd ki ha ennyire nem ért a nemből.

Én mindig tudtam hol/mikor van az ideje ilyenekre.

Ha csak együtt néztük a meséjét.Átöleltem.Semmi ilyen szexuális tartalom nem volt.Néha simogattam a karját.Vagy combját.De őt se zavarta.Semmi nem volt utána.

2012. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én ha mondom is, akkoris csak hülyeségből :D
2012. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

ez komoly volt kedves utolsó.

ő is mindig halálpontosan ezt válaszolja :)

2012. okt. 26. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!