Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Barátommal két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Barátommal két hónapja vagyunk együtt, még nem mondtuk ki, hogy szeretjük egymást (folytatás kommentben)

Figyelt kérdés
barátommal két hónapja vagyunk együtt, még nem mondtuk ki, hogy szeretjük egymást.hazautazott egy hétre (nem magyar nemzetiségű). üzenetben viszont úgy köszönt el, hogy hozzátette szerelmem. Szerintetek tényleg így érzi, csak nem merte kimondani még?
2012. okt. 26. 22:05
 1/6 cukorka<3 ***** válasza:
Hát ezt a dolgot leginkább éreztetni kell, nem mondani..:)
2012. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval ezt éreztetni kell, mi először 2 hónap után mondtuk hogy szeretlek, de nagyon éreztettük egymással, szóval a szavakra nem volt szükség...
2012. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen. legalábbis amikor írta.
2012. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez így van, de hallani is jó:)
2012. okt. 26. 22:18
 5/6 anonim válasza:
hat a baratom mikor meg nem jottunk ossze akkor is mondta h kedvel/szeret de par het eltert mire eloben is hallottam de nagyon jol esett. es ha mar leirja szerintem ugy is gondolja:)
2012. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 3 hónap után mondta először és most se mondja naponta, csak kb. hetente. így sokkal nagyobb értéke ,marad a szónak. a legtöbb kapcsolatban szerintem elcsépelt lesz, mert folyamatosan egymáson lógva búgják. szerintem annál jobb minnél ritkábban hallod és akkor többet ér. :)
2012. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!