Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen kapcsolatnak nincs jövője, ugye?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel tökéletesen összeillenénk mindenben, akármelyikőnk ismerősei/szülei látnak minket együtt, folyton ezt mondja mindenki, és mi is így érezzük. Nagyon hasonlítunk egymásra, azonos érdeklődési körünk van, a stílusunk is, humorunk is hasonló és emellett óriási a szexuális vonzalom is köztünk.

DE!

Mindketten olyanok vagyunk, hogy szívesen flörtölgetünk másokkal, eléggé közvetlenül viselkedünk az ismerőseinkkel, ő is simán ölelgeti előttem a lány haverjait, én is a srácokat. És egyébként mindketten képesek vagyunk bárhogy manipulálni az embereket, elhitetni bárkivel bármit...stb

És valószínűleg egymással is ezt tennénk egy idő után.

Mit gondoltok, jobb ha hagyjuk az egészet, vagy pont ilyen társra van szükségünk, akivel ugyanazok a negatívumok megvannak bennünk?


2012. okt. 27. 02:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Hmm, az élet nagy gondjai...
2012. okt. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Magatoknak ebből meg kell változni, ha pedig nem akartok, akkor akárkivel jönnétek össze, ebből baj lenne.
2012. okt. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Lenne, de alakítanotok kell magatokon mindketten. Szeretnétek többet?
2012. okt. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fura Yokomura ***** válasza:
100%
Ha majd kicsit felnőttök, akár lehet is valami.
2012. okt. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát végül is két hasonló jól megérti egymást, de ugyan ez ami előny egyben hátrány is.. de ezek mit sem számítanak, az a lényeg, hogy szeretitek-e egymást vagy sem?
2012. okt. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

sima átlag emberek vagytok,ezért nem igazán értem a kérdést.

de lehet jövője.

a manipulációból meg van a pozitív,meg a negatív játszma.

amíg a pozitívat játszátok egymással,addig nem lesz sok gond.

aztán ha már azért ölelgeted a többi manuszt látványosan,hogy felb@szd vele a pasid agyát,esetleg verekednie kelljen e miatt,na akkor jönnek majd a gondok.

és bárhogy manipulálhatsz bárkit?

max belemennek a játszmádba a szereplők,mert ez épp kényelmes nekik.

az igazi manipuláció az az,ha havonta egy ember rád íratja a lakását,vagy menő politikus vagy,vagy bármikor bármit eladsz bárkinek,úgy neki erre nincs szüksége,ki tudsz csalni belőle anyagi javakat,előnyöket,vezető beosztást stb.

2012. okt. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ti még nem vagytok szerelmesek, mert különben ilyen kérdés fel sem merülne benned. Ha kialakul a szerelem köztetek, akkor nagyon is lehet jövője.Meg aztán meg is változhattok.
2012. okt. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mi is ugyan ebben a helyzetben vagyunk a barátnőmmel. Bár nekünk úgy indult az egész, hogy tudtuk milyenek vagyunk és ezért csak szex volt köztünk és próbáltuk kizárni az érzelmeket. (sikertelenül) Szerintem az a lényeg, hogy oda figyeljetek egymásra, semmi olyat ne tegyetek amivel a másikat megbánthatjátok. A kapcsolat működhet, ha mind a ketten azt akarjátok, de azért figyelj arra is (hogyha már tudod, hogy a barátod rafinált), hogy át ne verjen!
2012. okt. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyönyörû a nyitott kapcsolat, úgyhogy csak így tovább!
2012. okt. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha igazán szerelmes vagy,nem gondolkodsz! Mivel gondolkodsz,átgondolhatod/gondolhatjátok,h ennek mik az előnyei és hátrányai. Ha megbeszélitek a legelején,h mihez tartsátok magatokat a kapcsolatban,h egymással mindig őszinték maradjatok és ezt képesek vtok betartani,akkor nagyon jól is elsülhet. Sztem nálatok az őszinteség és a kommunikáció mindig mindent meg fog oldani. De ez kettőtökön múlik!
2012. okt. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!