Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet, hogy átnézek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet, hogy átnézek a zűrösségén? Lehet ezzel együtt élni, van jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Nekem mindig olyan barátaim voltak, akik zűrösek voltak (gondolok itt drogokra). Én nem cigizem, inni is csak bulikban szoktam(ott sincs mindig szükségem rá, csak ha félismeretlenekkel vagyok) Általában, amikor kiderült az exeimről (hú, nem vagyok ilyen p*csa, 3 srácra értendő ez), akkor utána hamarosan vége lett a kapcsolatnak. Legutóbbi barátom pedig pont a másik véglet volt, iszonyat nyugis volt, neki bármi jó volt, mondjuk már túlságosan papucs volt.

Mostani barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Ő is zűrös, de ő még oszt is. Vannak keménydrogjai is, de azokat csak eladja, nagyon ritkán használja. Ha ketten vagyunk, minden oké, tök jó programokat is csinálunk mindig. A szünetben el is utazunk együtt, alig várom :) Hogy lehet hogy átnézek azon, hogy ő is züllött? (Zavarni zavar, de nem tudok vele mit kezdeni, ráadásul az ebből bejövő pénz kell neki, mert egyedül lakik, és a sima minimálbéres munkából nem tudja magát fenntartani [suli mellett]). Ha haveri társaságban vagyunk, akkor mindig előkerül a fű. Én is szívok olyankor, mert ha nem, akkor furcsán érzem magam közöttük. Ezt nem tudom magamban helyre tenni, régebben keményen elítéltem mind a füvet, mind az egyéb szereket, most meg néha én is szívok. Sokat persze nem akarok, rászokni meg még annyira sem (cigire sosem szoktam rá, arra sem akartam, és tudom, hogy nem is fogok) A barátom mondja, hogy ha valami nem jó, vagy zavar, akkor szóljak, de leszokni úgysem fog. Lehet ezzel együtt élni? Ha be van szívva, akkor sem látok sok különbséget a normális énjéhez képest, ez hogy lehet?


Bocsi, ha néha összefüggéstelen lett, kissé zavarodott vagyok.


18L 21F


2012. okt. 23. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, sokan élnek együtt bűnözőkkel. Csak aztán ne csodálkozz, ha egyik hajnalban a kommandósok rátok törik az ajtót.
2012. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál:"Bocsi, ha néha összefüggéstelen lett, kissé zavarodott vagyok." hogy ez a drogok,miatt is lehet!Biztos,hogy egy ilyen kapcsolatot akarsz? A cigiről,meg annyit,ha te nem dohányzol akkor "Én nem cigizem, inni is csak bulikban szoktam(ott sincs mindig szükségem rá, csak ha félismeretlenekkel vagyok) " az ilyen emberek körében miért érzed "kötelezőnek" ?
2012. okt. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én palim is zűrös...:S... hát ez attól is függ hogy hogy vislekedik egyébként, tud e normális lenni veled. Bár akik deviánsak azok párkapcsolatban is degeneráltak...tapasztalom is...meg hát egyszer csak lecsukják?...
2012. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

második: azért érzem "kötelezőnek", mert tök ismeretlenek voltak, és így nem feszengtem. Amióta jobban ismerem őket, elvagyok anélkül is.


A lecsukásba meg bele sem merek gondolni. Abba akarja hagyni elvileg pár hónapon belül, csak kell a szakma ahhoz, hogy legyen pénze, ezért tanul ugye. Tehát nem ebben gondolkozik (meg az f*szság is lenne)

2012. okt. 23. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok!Nem értelek!Miért kell azért feszengeni,ha te nem dohányzol?Inkább örülnöd kellene,hogy te meg bírod állni!Szerintem erre inkább büszke lehetnél,minthogy úgymond "szégyelld" és látod,mióta jobban ismered őket így is elfogadnak!
2012. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, dehogyis! a cigi marhára nem érdekel, hogy ki dohányzik körülöttem, és ki nem. A piára gondoltam itt
2012. okt. 23. 17:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor félreértettük egymást!:) A piával nincs gond(míg nem viszed túlzásba)ha idegenekkel vagy,mert azért akárki,akármit mond segít feloldódni!:)
2012. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is vannak zűrös ügyei, gondolok itt alkoholra, cigire és keményebb bulikra, de őszintén szólva ha drogozna, az nálam kicsapná a biztosítékot egyrészt, másrészt ha megtudnám a tényt, hogy még árulja is (mondjuk ki drog díler) valószínűleg elegendő lenne ahhoz, hogy ne akarjak komolyan kapcsolatra alapozni vele.


Nekem van egy ismerősöm, távoli rokonom, aki "csak" Kannabiszt termesztett a haverjaival. Nem fogyasztotta, ők szimplán 4-en csak termesztették és továbbadták. Egy falusi paraszt házban... Négyükre kiszállt abszolút váratlanul egy csapat rendőr és onnantól kezdve cső van. ennek már sok éve, de a tárgyalásokat húzzák ameddig lehet. A srác 26 éves és elsőfokon 3 év börtönt kapott, most zajlanak a másodfokú tárgyalások.


Az, hogy valaki olykor olykor rágyújt egy füves cigire arra azt mondom egye fene hozzátartozik a fiatal csínytevésekhez, szárnypróbálgatásokhoz. Ámde az, hogy valaki kemény drogokat árul, az nem normális és ha te úgy akarsz együtt lenni a barátoddal, hogy nem tudod melyik pillanatban törik rád kommandósok az ajtót, akkor hajrá. Tudod... a "kisárusokat" a legkönnyebb elkapni, akik majd elvezetnek a nagyhoz.


Elég sok tanuló van, aki megoldja ilyen baromságok nélkül is az életét, dolgozik, többedmagával lakik egy albérletben. Ez csak duma. Biztos könnyű meló sok pénzért, de kérdem én milyen áron?

2012. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!