Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek higgyek? Kezdek besokalni.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higgyek? Kezdek besokalni.

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Sajnos összejöttem a munkahelyemen egy sráccal. 3 hetet voltunk együtt, de csak úgy facebook-on levette hogy kapcsolatban, semmi magyarázat nélkül, tudva, miért is lett vége. 2 voltunk együtt. Néha találkozunk a munkában, de nagyon para**t velem, és még én érezném magam kellemetlenül a helyében, hogy ilyen undorító módon, gerinctelen, és gyáva módon dobott ki, úgy hogy azt sem tudom miért. Viszont most a barátja, aki szintén ott dolgozik, elkezdett nekem írogatni, hogy kíván, akar, stb...de én nemet mondok neki, egyrészt mert a barátjával jártam, másrészt mert egy helyen dolgozunk, és nem akarok újra bele esni ilyen hibába...Van egy lány , szintén ott dolgozik, szerinte hagyjam,mert csak ő is megfektetni akarna. Persze a srác , közölte az elején, hogy mit szólnék alkalmihoz ? mondtam, hogy nem. De hogy ő kapcsolatban is benne lenne, ha az alakulna ki a végén.... És most szomorú amiért nem akarok vele lefeküdni, vagy semmit sem. Pedig tetszik, de nem szeretnék megint problémát magamnak, és szenvedést sem... Annyian vertek már át, sajnos nagyon naiv, és önzetlen vagyok mindenkivel, és ezt kihasználják...

2012. okt. 27. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány sráccal feküdtél már le?
2012. okt. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elírtam : 2x voltunk együtt. Illetve lemaradt az, hogy ma kitette exem, hogy kapcsolatban van :| És még egy fontos dolog. Pénteki napon mikor dolgoztam, és ő is, egyik munkatársam mondta neki, hogy hallottam hogy jártál a csajszival. erre az exem ilyet szól neki: azért az túlzás hogy jártunk....
2012. okt. 27. 23:43
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem haverja is csak megszúrna azt annyi max többször


exed meg egy bré

2012. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vigyázz, mert csak kihasználják, hogy fiatal vagy. Ne hagyd, hogy az egész munkahely átmenjen rajtad! Majd elterjesztik rólad, vagy már el is terjesztette a volt barátod, hogy egy ... vagy. Mármint félre ne értsd, sztem nem vagy az! Csak egy fiatal lány vagy, aki vágyna a szeretetre és a szerelemre, de ne akard ezt minden áron. Keress egy korodbéli srácot és várasd meg egy kicsit, ne add neki magad oda egyből. Ha valaki komolyan tervez veled, akkor várni is fog. Keress egy olyan embert, aki megbecsül és értékel és aki mellett igazi nőnek érezheted magad!!! Sok sikert kívánok!!!
2012. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem értem, mi a kérdés. ha nem akarsz járni vele, nem akarsz szexet vele, akkor ne tedd. alaposan meg kell gondolni a mai világban h kivel járjon az ember.
2012. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igen, egyetértek egy előttem szólóval, h akivel elkezdesz járni, azt várasd meg kicsit!

F

2012. okt. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Első. A kérdésemnek semmi köze a te kérdésedhez, és az nem is publikus. Többiek. köszönöm...NEm is vagyok qrva, azért mert lefeküdtem azzal akit szeretek...Csak nem vettem észre azt hogy kihasznált....ezentul jobban oda figyelek...
2012. okt. 27. 23:55
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem érdekel,hogy mit csinálsz, az sem hogy mi lesz veled, jó tanácsot sincs kedvem adni. Csak itt azért óhajtánám :)) megjegyezni,hogy ilyen igazságtalanok a nők. Ilyen disznó módon is le lehet rázni egy fickót, aki lehet hogy azt hiszi, azért pattintottad le,mert nem tetszik, és ezért önértékelési gondjai lesznek, közben meg az írottak alapján azért, mert a barátja emennek. Szép. Nem érdekel az egész, csak megjegyzem, ezért is ostobaság nőket leszólítani, mert ezer egy ilyen agyhalott indokuk van, félnek ,cidriznek, csalódtak satöbbi, aztán a férfi akit meg kikosaraztak az csak annyit vesz le az elutasításból, hogy ő emberileg nem ért annyit, hogy kelljen egy lányank. Hááát, szar az élet, fene ha megszi.
2012. okt. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8 as . Te egy lelkileg sérült ember lehetsz ;)
2012. okt. 28. 12:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdezőke! Ez ám a megállapítás!! Szerintem te egy született pszichológus vagy! Mindjárt tolok is egy Nobel díjat! :))
2012. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!