Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a lelki háttere annak, aki gyakran keveredik szerető szerepbe, tehát általában olyanokkal kerül közelebbi kapcsolatba akik foglaltak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

pl. az, hogy egyáltalán fel se merül benne, hogy nem kezdünk olyannal, akinek párja, családja van, tehát önző


persze most majd jön a szöveg: de hát a pasim nem él jól a feleségével, blabla.... persze, minden pasi ezt mondja, senki sem úgy kezdi félre dugást, hogy azt mondja a nőnek, tök szépen élünk, boldogok vagyunk, csak egy kicsit megduglak, aztán lehet, hogy lesz belőle valami

a pasik nagy része sajnáltatja magát, mert így hamarabb bejut a bugyiba

2012. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fél az elköteleződéstől?
2012. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
1:nagyon igazat írtál...az én ex-em is így adta el magát a k.rvájának...hogy mi hű de rosszban vagyunk.Én meg csak figyeltem mikor kiderült,hogy miket talált ki a mi rossz kapcsolatunkról...
2012. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom hiányos(vagy valamilyen kisebbségi komplexus), de egyben gátlástalan emberre vall Összességében egy lelki szegényre.


Önbizalom hiányos azért, mert be akarja bizonyítani tudat alatt magának, hogy ő jobb X-nél, mert el tudja venni tőle a férjét/feleségét/párját, meg persze a megcsaló fél is szereti hitegetni, hogy "mennyivel jobb vagy a jelenleginél". A gátlástalanságot gondolom nem kell magyarázni, olyan nincs, hogy valaki akarattal ne tudja megszakítani valakivel a kapcsolatot, ha megtudja, hogy foglalt.


És igen, ez mindig duma, hogy "olyan boldogtalan vagyok".

2012. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egy barátomról van szó, és higyjétek el, ő maga is szenved ettől. Ezért érdekel a lelki háttere, mert érdekelne, hogy hogyan lehetne rajta segíteni. Mindig olyanokba botlik, akik foglaltak, és nem tudom, hogy fél a kötöttségtől, és ezért viszi a tudatalattija mindig olyan ember karjába, akit nem kaphat meg, vagy miért? Szegény, aggódom, hogy így csak az ideje megy el, de sosem fogja megtalálni a párját.

Ugyanakkor nem igazán értem az itt kommentelő gondolom megcsalt feleségeket sem, hogy a harmadik felet hibáztatják. Egy olyan kapcsolat, ahol bejátszhat egy harmadik, az már rég rossz, rossz volt azelőtt is, hogy a harmadik fél betette a lábát. Ez nem ok, hanem okozat szerintem.

2012. okt. 28. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:
menekülés a problémák elől...azt a legkönnyebb...keresni egy harmadikat
2012. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ez nem ok, hanem okozat szerintem."

Igaz is lehetne.


De akkor vezessük le:

-aki megcsalja a párját az egy undorító, erkölcstelen ember. Mert miért nem beszéli meg a dolgokat a párjával/hitvesével? Persze erre mindig azt mondják, hogy próbálták... Hogyne:) Elmondták maximum veszekedés közben 1x, hogy ez meg az nem jó nekik, de azon kívül ennyi, ők maguk nem próbáltak tenni a kapcsolatért, hanem könnyebb út lévén kerestek egy harmadikat.


Ebből következik, hogy aki undorító embert szeret, az maga is undorító.


A másik meg az, hogy ha netalántán egyszer kapcsolat is lesz belőle, hogy lesz benne bizalom. Szerintem amelyik kutya egyszer harapott, az harapni is fog, neveljék bárhogy. Persze erre meg azt mondják, hogy "de hát olyan más ez a kapcsolat, mint az volt". Minden kapcsolat így indul: szép, jó, tökéletes. Aztán romlanak el dolgok... És mi van ha akkor is úgy kezeli a dolgokat, mint anno?



LOL meg egyik barátod...



Amúgy férfi vagyok, és nem csaltak meg soha, ellenben volt pár ismerősöm, akit megcsaltak, illetve olyanok is, akik megcsalták a párjukat.

2012. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az hogy csöves k*rva vagy: Nincs benned semmi amivel meg tudnál tartani egy pasit, ezért beéred a ringyó szereppel, és fogadjunk még be is magyarázod magadnak, hogy egyszer majd neked is lesz valaki aki szeret, és nem csak használ.
2012. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az elsődleges ok, hogy kimaradt az erkölcsi neveléséből az a fontos rész, hogy "felebarátod házastársát ne kívánd!".

Ráadásul nagyon buta, mert elhiszi a sok "rosszul élünk, a feleségem egy hárpia, blablabla..." sztorit.

Abban igazad van, hogy ha egy kapcsolatban nincs egy rés, akkor oda nem tud egy harmadik belépni. De csak egy tisztességtelen, hazug patkány pasi dug félre ilyenkor, aki ehhez megtalálja hozzá méltó párját. Tudod mit csinálnak a (nem fizikai, hanem lelki értelemben) "felnőttek"? Eldöntik, hogy a rossz kapcsolatot/házasságot meg akarják-e menteni. Ha igen, akkor megbeszélik ezt a párjukkal és itt egy szeretőnek esélye sincs. Ha nem, akkor kilépnek a kapcsolatból és keresnek egy másikat.

2012. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!