Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min lehet egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min lehet egy kapcsolatban állandóan veszekedni?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdést olvasok itt több témakörben is, ahol csomóan azt írják, hogy a párjukkal,férjükkel állandóan veszekszenek. Árulja már el nekem valaki, hogy min lehet állandóan vitatkozni, pláne egy olyan valakivel akivel állítólag szeretjük egymást? Ha meg nem szeretjük egymást,akkor mi értelme van az egésznek?

2012. okt. 28. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden kapcsolatban előfordulnak veszekedések, akkor is, ha szeretik egymást. Régen szokták mondani, hogy nincs olyan kémény, ami ne füstölne...

Sokmindenen lehet vitatkozni: pénz, gyereknevelés, házimunka, ki mit csináljon, vagy az olyan apróságok, mint "már megint nem hajtottad le a wc-ülőkét". A lehetőségek tárháza kimeríthetetlen.

2012. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen ezeket a wc-deszkás, fogkefés, porszívózós történetek már hallottam,de továbbra sem értem. Mit lehet azon vitatkozni, lehajtod a wc deszkát és csókolom.

Az hogy mindenhol vannak veszekedések, ezzel nem tudok igazán egyet érteni,mert nem mindenhol vannak.

2012. okt. 28. 07:53
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen kapcsolatom. mi azért veszekedtünk, amiért betegesen féltékeny volt az akkori barátom, hiába nem adtam neki okot. elvárta volna, hogy rajta kívül senkivel se találkozzak
2012. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Bármi okot adhat egy veszekedéshez, főleg ha előtte sok stressz gyűlt fel. Nem szabad elfelejteni, hogy bizonyos emberek stressz- és dühkezelése az áthárítás. (Munkahelyen, iskolában nagyon feszült, de ugye ott jól kell viselkedni, így akkor adja ki a dühét ha hazaér, és erre bármilyen ürügy megfelel.)
2012. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Könnyen előfordul, hogy az egyik féllel elszalad a ló.

Nálunk abból szokott vita lenni, hogy párom megfeledkezik magáról, és bunkón viselkedik (hozzátenném, hogy egy alapvetően nagyon odaadó, de tapasztalatlan srácról van szó).

Egyik ilyen eset az volt, mikor egész nap együtt voltunk, nálunk keltünk, de nem volt időnk enni, mert dolgunk volt, és este végül náluk kötöttünk ki az albiban. Kérdezte, hogy éhes vagyok-e, mondtam, hogy igen, mondta, hogy ő is, kiment a konyhába, csinált magának enni és leült mellém falatozni. Vártam pár percet, hogy magához térjen, ez nem történt meg. Ezek után felálltam, és mondtam, hogy jó, akkor megyek csinálok magamnak enni... ennél a pontnál már észhez tért, és ugrott, hogy csinál nekem, de kijelentettem, hogy inkább egyen, mert ha kijön utánam, hozzávágok egy tányért. Kissé felhúzott, hogy sok esetben utána is, meg haverjai után is én mosogatok, én segítek neki munkát találni...stb és még egy instant levest se képes nekem megcsinálni, mikor tudja, hogy nekem már az is veszélyes, ha csak a reggelit kihagyom (könnyen leesik a vérnyomásom, és akkor összeesek). Azóta persze észhez tért, és kiengesztelt, olyan romantikus randikkal igyekszik jóvá tenni az ilyen baklövéseit, hogy csak lesek =) De ilyesmikből szokott pár perces szidás lenni.

2012. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!