Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell ilyenkor csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ilyenkor csinálni? (help)

Figyelt kérdés
Holnap mutat be a barátom a szüleinek és nem tudom hogy köszönjek nekik hogy viselkedjek és egyáltalán kell-e vmi ajándékot vinnem az anyukájának?!

#családbemutatás
2012. okt. 28. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell semmit se vinned.Öltözz fel szépen.köszönj jónapottal csókolómmal.Legyél udvarias.Nem lesz gáz nyugi :)
2012. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
"cső muter és fater!"
2012. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Illedelmesen viselkedj,max egy kis cserepes virágot vagy bonbont vigyél az anyukájának.
2012. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Süss sütit és csókolommal köszönj :D
2012. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!:)
2012. okt. 28. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogyan az előzőek leírták. Amúgy nem muszáj, de vihetsz valamit.
2012. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell vinni semmit, majd később, ha jóban lesztek, akkor persze kedveskedhetsz valamivel, de szerintem első alkalommal nem kell.

Én simán jó napot kívánokkal köszönnék, most túl sok lehetőség nincs erre. :)

És viselkedj természetesen, legyél közvetlen, kedves, mosolygós, ha kérdeznek valamiről, akkor ne csak egy rövid tőmondattal válaszolj.

2012. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!