Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ahhoz, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ahhoz, ha a párod ezt csinálná?

Figyelt kérdés

Tegnap történt, hogy este már nagyon fáradt voltam és írtam neki sms-t, hogy nem megyek fel fb-ra, hívjon fel. Felhívott, csak lemerült a telefonom, ilyenkor mindig ő hív vissza. Bekapcsolom, várok 10 percet, semmi. Hívom, foglalt. 40 perc múlva még mindig foglalt volt!!

Konkrétan már a telefont is alig tudtam fogni olyan álmos voltam a hétköznapi 3-4 órás alvás miatt, erre még várjak.. Mert a mai talit kellett volna lebeszélni és ha itt alszik akkor szólnom kell apának, és mindig előző este kell szólnom.


Elaludtam, ő meg 1,5 órával később hívott vissza, délben meg átjött, bár nem is hívtam, és amikor este 7-kor mondtam neki, hogy fél óra múlva jön a busza, akkor teljesen kiakadt, hogy ő most itt akar aludni, stb. Tudja, hogy mi a rendszer, előző este szólnom kell. Ha meg nem biztos, akkor nem szólok, mert apa vásárol egy csomó kaját, anya egy csomót főz és minden a nyakunkon marad...


Szóval most ezért én vagyok a hibás. Szerintetek is??


2012. okt. 28. 22:06
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:

Délelőtt is hívott, de én akkor még aludtam, a csengetésére keltem fel.

Gyűlölöm, ha valaki hívatlanul állít be, ezzel is tisztában van. Tényleg gyűlölöm, a falra tudnék mászni ettől..

2012. okt. 28. 22:07
 2/47 A kérdező kommentje:
Ja meg hogy ő direkt lemondta a ma esti sörözést a haverokkal, mert ÚGY VOLT MEGBESZÉLVE, hogy nálam alszik. Semmit nem beszéltünk meg !!.. Kikészít...
2012. okt. 28. 22:10
 3/47 anonim ***** válasza:
63%

Örülnék neki. Viszont a helyedben elásnám magam, jó mélyre.

A szerelem nem szabályokról meg rendszerekről szól, hanem arról, hogy minden pillanatban szereted, és adtok egymásnak annyi szabadságot, hogy te akkor alszol, amikor álmos vagy, ő meg annyit és akkor telefonál, amikor akar.

2012. okt. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy olyan nehéz lett volna felhívni 2 percre. Az öccsével 1,5 órán át beszélgetett, naponta találkoznak.

Mi meg heti 1x alszunk együtt.

2012. okt. 28. 22:12
 5/47 A kérdező kommentje:
Amúgy minek örülnél? Hogy átjön hívatlanul, én meg hallgatok a szüleimtől, hogy milyen kevés kaja van és alig maradt holnapra? A barátom baromi sokat eszik, ezért többet kell főzni.
2012. okt. 28. 22:13
 6/47 A kérdező kommentje:
És ha már nálunk akar aludni, a minimum, hogy betartja a szabályokat.. Például azt, hogy előző este szólnom KELL, nem csak átjön délben és akkor ő itt alszik..
2012. okt. 28. 22:16
 7/47 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem meg iszonyúan gyerekek vagytok még mindketten.Kiakadtok olyan apró,jelentéktelen dolgokon,hisztiztek olyasmiken,amit más értelmesen,felnőtt módjára megtudna beszélni.Kompromisszum és kommunikáció kéne.

Egyébként én nem azt mondom,hogy a párod nem reagálta túl a dolgokat,viszont Te sem úgy állsz hozzájuk,ahogy kéne.Ha szeretitek egymást,mindent meg kell tudni normálisan beszélni.

2012. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Ha nem beszéltük meg azt sem, hogy átjön, akkor miről is van szó?? Akkor nem jön át és kész! Én sem fogom magam és megyek át hozzá...
2012. okt. 28. 22:19
 9/47 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy ez szerintetek normális! Ez nem az ő háza, nem akkor jön ide aludni, amikor Ő AKAR, nem állít be HÍVATLANUL, mert nem az ő háza!

Én sem csinálom ezt, és tisztában van vele, hogy UTÁLOM ezt!

2012. okt. 28. 22:20
 10/47 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan képes voltál hazaküldeni, mert nem szólt? Jézusom, egy ember miatt ne mond, hogy többet kell főzni, meg ilyen baromságok. Hány évesek vagytok, tényleg érdekelne, mert ez dedószagú szituáció!
2012. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!