Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek az anyja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek az anyja nem engedi hogy barátja legyen 16 éves kora előtt. Hogy kéne elmondani az anyjának a hogy ne tiltson el tőle?

Figyelt kérdés
Van egy lány járunk 1 hónapja és az anyukája szigorú és mint fent írtam nem engedi hogy 16 éves kora előtt(most 14) barátja legyen. Persze érte tudnék várni mert nagyon szeretem. De tudna valaki valamit javasolni hogy tudnánk úgy beadni az anyjának hogy ne legyen utána olyan hogy eltiltja tőlem stb..
2012. okt. 29. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez a barátnő határozottságán, a kettőtök állhatatosságán és a szülőkkel való közös beszélgetésen múlik. Azért az hozzá tartozik, hogy ha ígéretet tesztek valamire, azt illik betartani. Meg lehet tartani a szüzességet, ha nagyon akarjátok egymást.
2012. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszéljél a barátnőddel,az anyukájával bizon benned,vigyázol .Mai korodbeliek,barátnőd korabelieknek is van szerelmük
2012. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nagyon nem fogod tudni meggyőzni....

ha nagyon a járás/barátkozás részét nézzük, akkor az iskolában, iskola után bőven van időtök. gondolom a barátkozást nem tiltja, csak a szex ellen van kifogása, ami a mai időkben érthető "félelem".

ha mint barátot nem tilt kérdezd meg tőle, hogy engedi-e, hogy napközben a lányával sétálj, ha esetleg elmegy buliba, elkísérd...?

egyébként hány éves vagy?

2012. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Szerinted, ha az anyuka tiltja, hogy a lányának barátja legyen, akkor majd bulizni elengedi? ugye ezt te sem gondoltad komolyan?


Kedves kérdező! Ha máshogy nem megy, akkor titokban találkozzatok.

2012. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
14 éves lányomnak én is tiltanám hogy pasizzon! lehet leszavazni! Nekem nem hiányzik hogy egy senkiházi felcsinálja, utána meg lelépjen!
2012. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5. tulajdonképpen teljesen igazad van.

de

szerintem akár a magad tapasztalatából is tudod, hogy ha valaki járni akarna valakivel,és akár szexelni is, akkor nehéz állandóan kontrollálni, hogy merre ár, mit csinál...

nem lenne a számodra is megnyugtatóbb, hogyha tudod, hogy ki a lányod barátja, megbízható-e, figyelmes, udvarias... és ha megbeszéled a lányoddal, hogy mire kell vigyáznia, mi az ami későbbi kellemetlenségek nélkül vállalható egy kapcsolat elején, és mi az a pont amikor esetleg érdemes lenne beszélnie a továbbiakról (nőgyógyászat, fogamzásgátlás) akkor ő is jobban megbízna benned, és nem zárna ki a boldogságából és a problémáiból se, és akkor tényleg nem kellene tartanod,esetleg nem kellő felvilágosításból, elfogadásból adódó váratlan egy parkban, vagy mocskos sikátorban... elvesztett szüzességtől, csak, hogy végre a többiek "elvárásainak " megfeleljen...

2012. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. De annyi a jó ebbe hogy kolisok vagyunk mind a ketten
2012. okt. 29. 14:10
 8/11 anonim ***** válasza:

ez nagyban megkönnyíti az életeteket :-)

így nem nagyon tudja ellenőrizni a távolból, hogy mennyire közeli a kapcsolatotok...

2012. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

10:15


Én úgy fogom nevelni a lányomat, ha 1x, lesz hogy megmondom neki 14 évesen, hogyha terhesen jön haza akkor engem felejtsen el! Persze kiderítem hogy ki csinálta fel és utána lépett le, és annak több gyereke az életben biztosan nem lesz.

2012. okt. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem az más, hogy terhesen jön haza, vagy, hogy elmondom neki, hogy védekezzen, ha esetleg találkozik valakivel, akibe szerelmes lesz, akiben megbízik, és eljutnak odáig, hogy többet is vágynának, mint egy csók, vagy simogatás, akkor hogyan tudja megelőzni a bajt, a terhességet
2012. okt. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!