Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek, hogy leadhatna 15 kilót úgy, hogy ne sértődjön meg, ne essen neki rosszul?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 07:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Egy nőnek ilyet nem mondunk, és kész. Ha mégis megteszed, semmi jóra ne számíts, arra meg különösképpen ne, hogy boldog lesz, és engedelmeskedik.
2012. okt. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%

Nyíltan nyugodtan mond meg neki.

Pl:,,Édes tudod,valamit el kell neked mondanom.Az a helyzet,hogy a plusz ami rajtad van nem igazán tetszik rajtad.Nekem fontos,hogy szexuálisan vonzódjunk egymáshoz.Gondolod szívesen segítek neked.De nekem ez így nem jön be."

És ez nem durva egyáltalán.

Mi az,hogy nem mondunk egy nőnek ilyet ugyan már,azér mert van egy illatozó nedvesedő luka?Vagy mi?A nő az érintethetetlen,nekik mindent lehet?

Kommunikáció.

2012. okt. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Az nagyon szép és jó gondolat, hogy egy nőnek nem mondunk ilyet, de ez a szerencsétlen inkább hazudja azt a barátnőjének, hogy így pont jó és neki így tetszik, miközben valószínűleg már nem is vonzódik hozzá?

Nem szed fogamzásgátlót? Lehet, hogy attól hízott (ha eddig nem volt ilyen) és csak gyógyszert kéne váltani. Kommunikáljatok, abba még senki nem halt bele.

2012. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
08:17 & 08:20: A nők erre érzékenyek. Nem azért nem mondunk nekik ilyet, mert aranyból vannak, hanem mert bántó. Ugyanolyan, mintha a nőtök állandóan arra panaszkodna, hogy túl kicsi a farkatok.
2012. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért jött vele össze? Vagy akkor még nem volt rajta?
2012. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A f.rok méretet nem lehet megváltoztatni. Nekem is megmondta a párom, h az utóbbi időben felszedtem pár kilót... és ez tény, kitalálta, h esténként közösen járunk futni és sztem tök nagy buli :) normálisan mondta és szeretem annyira, h a kedvéért változtassak a dolgon és nem sértődtem meg, mert felnőttek vagyunk és mindent meg lehet beszélni
2012. okt. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom, perpill ha valamit nem lehet megmondani a másiknak, akkor oda lukadok ki hogy:

- vagy megcsalom

- vagy otthagyom


Szerintem ésszerűen meglehet mondani, hogy hé te ott, fogyá le de azonnal!


Persze nem így. Egy kapcsoalt arról szól, hogy elmondjátok egymásnak mi jó, és mi nem jó a másik félben.


Ha a nőnek ilyet nem lehet mondani, akkor miért csodálkozik, hogy a pasi félrekupakol? Mert ez így egy normális dolog.

2012. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem szoktunk ilyeneket mondani egy lánynak de ha nagyon akarod mondhatod neki de tényleg ne számíts semmi jóra utána!
2012. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

6. választ kéne elolvasni!

egy értelmes férfi el tudja mondani úgy, hogy ne legyen bántó. egy értelmes nő pedig elfogadja és változtat. 15 kiló igazán nem olyan sok....


de ha megmondod neki, arra figyelj, hogy nehogy úgy érezze, így nem is tetszel neki egyáltalán... csak mondd, hogy úgy JOBB lenne

2012. okt. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ne mond meg neki nyíltan, mert meg fog sértődni. Mond meg neki, hogy neked szükséged van egy kis edzésre, és csinálja veled mert kettesben nem olyan uncsi. Bele fog jönni, és ha látja, hogy nála is volt eredménye a dolognak akkor már ő fogja mondani, hogy ' jujj de jó, csináljuk még tovább!' Nálunk ez bevált.
2012. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!