Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csalodas utan hogyan sikerult talpraallnod? Talaltal uj part? Hogyan?

Figyelt kérdés
Mi tortent, miert hagyott el, mennyi ido telt el az egyik kapcsolat vege es a masik kezdete elott?
2012. okt. 29. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

4évig élettársam volt,majd szérmnetünk untuk egymást de szerettem közbe majdnem egy év kellett mig ugy tudjak ránézni hogy ne sirnék.

most meg egy éve van párom és van egy hónapos babánk :)

2012. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mit csinaltal, hogy mielobb tul tedd magad a szakitason? Nekem nagyon sz.r kedvem van, pedig tudom, hogy ezzel nem megyek semmire, de nem tudom, mit csinalhatnek, hogy ez megvaltozzon. Mielobb szeretnek egy uj pasit, aki kiveri a fejembol a tortenteket, de ehhez sem tudom, hogy kezdjek hozza... :(
2012. okt. 29. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már két hónapja szakítottam, de már kezdek magamhoz térni, nem csináltam semmi különöset, szerintem az idő segít. 24F
2012. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem vagyok túl rajta, nagyon hiányzik és gyakran sírva alszom el, pedig tudom, hogy gáz, de nem tudom irányítani. Megkértem, hogy ne keressen többet, kezdtem is derűsebb lenni, de aztán megint elkezdte, hogy "de most miért nem lehetünk barátok?" aztán azóta újra nehezebb. Nem tudom, talán idővel könnyebb lesz, most még meg vagyok győződve, hogy nem találok mást, akit így fogok szeretni. 25F
2012. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!