Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn talált már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn talált már valaki normális párt?

Figyelt kérdés
Mondjuk olyan,akinek vannak gyerekei,meg elvált.

2012. okt. 20. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen! Mondjuk nekem nincs gyerekem, és házas sem voltam még, "csak" egy 7 éves kapcsolatból szálltam ki, és utána találtam meg a páromat így. Viszont van egy ismerősöm, aki válás után, egy gyerekkel ismerte meg társkeresőn a párját. Évek óta házasok, 3 közös gyerekük született eddig :)
2012. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az szép.Gratulálok mindkettőtöknek!
2012. okt. 20. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Tarskereson meg nem probalkoztam, de facebookon eleg konnyu becsajozni.:D
2012. okt. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 cashy22 ***** válasza:
50-50%
2012. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"ma 11:01"

hát k urva könnyü lehet.

szerintem meg nem az.

2012. okt. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Párt találni facebookon kb lehetetlen.
2012. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nehéz,de nyilván nem lehetetlen.Biztosan van olyan,akinek talán első alkalomra sikerül,de a többség jó pár randin,hosszabb,rövidebb kapcsolaton keresztülmegy,mire "végleg" leparkol valakinél,és úgy érzi,hogy őt kereste.Ebben a korban már mindenki mögött ott van a múlt,a gyerekek,az ex,a munka,távolság,anyagi helyzet,és határozott elképzelései vannak arról,hogy milyen nőt/férfit akar,ill. nem akar,mivel tanult az előző kapcsolata(i) ból.Nagyon nehéz az igényeket összeegyeztetni,elfogadni a másik élethelyzetét,nagy szükség van kompromisszumkészségre.Közel sem úgy van már,mint 20 évesen volt,hogy vki jól néz ki összejövünk,és kész.Rengeteg ember mögött áll rossz tapasztalat,félelmek,depi ami miatt óvatos,zárkózott,stb.,ezeket fel kell oldani.Én legalábbis ezzel találkoztam.De persze,ettől még nem kizárt rátalálni a szerelemre,hisz nem áll meg az élet válás után..
2012. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel úgyhogy lehet:)

25/f

2012. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!