Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónapja vagyunk együtt de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja vagyunk együtt de az utóbbi 1-1,5 hónapban gyökeresen megváltozott a viszonyunk. Rengeteget dolgozik, hazahozza a stresszt, ideges, este nem lehet hozzászólni és sajnos rajtam tölti ki a dühét. Mit tegyek h visszataláljunk egymáshoz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond, hogy a munkahelyén rakja ki a táskájából a stresszt és ne vigye haza!
2012. okt. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
először talán mondd el neki ezt amit ide kiírtál, ha nem működik szóljj neki hogy ezt nem fogod tűrni és otthagyod, talán észheztér
2012. okt. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos nem ilyen egyszerű. Annyira sok a melója h otthon is éjjelig ül a gép előtt.Elmondtam neki, de az a válasz h fogadjam el ő ilyen. Nem is azzal van a gondom h ilyen, hanem azzal h annak ellenére h szeret, mert ez nem kérdés, nagyon buta és durván goromba velem.Aztán mikor észreveszi akkor édes -kedves de bennem gyúlik fel a bántás.
2012. okt. 29. 14:46
 4/5 Lues ***** válasza:

Rendben, hogy hazaviszi a munkáját... Sajnos a mai világban ez nem ritka. Ugyanakkor tényleg meg kell vele értetned, hogy nagyon szereted és szívesen segítesz neki amiben csak tudsz, de ehhez az kell, hogy ő úgy viszonyuljon hozzád, hogy meg is érdemelje azt. Ha máshogy nem megy, akkor kölcsön kenyér visszajár alapon te is szólj neki vissza, ne hagyd magad! Ebben az esetben viszont vigyázz, hogy ne legyen trónfolás! Ne azt érezze, hogy veszekedni akarsz, hanem kapjon észbe, hogy hoppá, most nagyon megbántottam a Szerelmemet! Nehogy azt hidd, hogy a vak világba írosgatok! Nálunk is megtörtént, én voltam aki hazahozta a melót és dünnyögtem. Párom jól le tudott "állítani" ezzel a módszerrel!

Vagy a másik megoldás egy új munkahely! Drasztikus, végső megoldás! De ezt neki is akarni kell!

2012. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Lues!Ezt mindenképp megpróbálom h semmiképp nem bután, de azért vissza-vissza szólok.Eddig nem tettem lehet h ez is volt a baj.Inkább odébb mentem, volt h csendben a fürdőben pityeregtem ha úgy szólt hozzám.Nagyon szeretem, de nem mehet az én rovásomra a sok dolga.Néha azt érzem h a lelkem összeroppan.Ugyanakkor tudom h szeret mert tudom és érzem és mikor 3-4 nap nincs meló és kikapcsol, nem ugyanaz az ember él velem. :)Igaz én meg elég lelkizős vagyok, de hidd el azokon amiket néha szóban kapok, bárkinél eltörne a mécses.Az új meló semmiképp se jöhet szóba most nevezték ki nemrég vezető beosztásba...ez még bőven a bizonyítási időszaka.
2012. okt. 29. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!