Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, jól megértjük egymást, viszont azt veszem észre hogy sokszor unatkozok mellette, 2-3 napig ki se megyünk a lakásból... én próbáltam rávezetni hogy menjünk el valahova hogy ne csak otthon üljünk, de azt mondta hideg van...

a kapcsolatunk elején tett valami amivel nagyon kiábrándított magából, és néha éreztem valamit, de úgy érzem hogy nem érzek szerelmet vagy szeretetet ha meglátom vagy vele vagyok, de ha elmegy hiányzik...

20 éves vagyok, elég sokszor ábrándultam már ki lányokból akikbe szerelmes voltam, ezért nagyon nehéz bíznom bárkiben is, ő pedig már az elején eljátszotta...

van rá esély, hogy egyszer jobban szeressem vagy ne utáljam meg miközben unatkozok mellette? mindent megteszek érte, ezt ő is tudja és szeret... én már teljesen kezdek megőrülni a helyzettől, már minden megfordult a fejemben...


2012. okt. 29. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsatok egy pár hétnyi szünetet, hidd el utána tisztábban fogod látni a kialakult helyzetet!
2012. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel ábrándított ki?
2012. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

ha már ennyire szépen megfogalmazódott benned, hogy mi a probléma, akkor az már nem lesz se szebb, se jobb szerintem :S sajnos ott van a kérdésedben a válasz is.

nem vagy szerelmes, unatkozol mellette, ha elmegy hiányzik.. én 4 hónapig bírtam ilyen állapotban egy srác mellet. és bizony nehezen ment, de megkönnyebbülés volt a szakítás. utólag már látom, hogy jobban akartam a kapcsolatot mint éreztem. főleg most, hogy elkezdtem azt érezni valaki más iránt, amit belőle hiányoltam :)

2012. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vegyetek be egy 3.-at!
2012. nov. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!