Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után. Mi a fenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után. Mi a fenét kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
A barátom tegnap szakított velem 2 és fél év után. Nem vitáztunk. Egyik percről a másikra történt. Nem tudom felfogni :( Annyira szerelmes vagyok belé. Nem is értem, hiszen tegnap délelőtt még szeretett és aztán már nem...én nem tudok nélküle élni. Annyira fáj. Egyszerűen nem tudom kiverni a gondolataimból...mindig ott van. Tegnap egész nap sírtam...ma vele álmodtam hát persze...és ott minden tökéletes volt :( Szóval ma felébredtem és azóta sírok..:( Mit csináljak? :(
2012. jan. 20. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Teljesen együtt vagyok veled, ez az érzés tényleg majdnem kibírhatatlan.

Fiú létemre hetekig nem bírtam napirendre térni, bár az emléke csak hónapok után nem bántott, neked mos t a mai holnapi stb napokat kell túlélned.

Jó módszer nincs. Van a séta, csak úgy, céltalanul, és sokáig. Minden létező barátodat találd meg, még azokat is akik csak ismerősök, és keresd az emberek társaságát. Nem a legjobb tanácsadó, de igyál bátran, no ne OFF-ig, de azért ne szerénykedj. ÉS NE HÍVD, NE KERESD, HAGYD A CSUDÁBA!!

Én kerestem, könyörögtem, és még hülyét is csináltam magamból, de semmi. Nem éri meg, mára 5 hónap után azt mondom h. de jól tettem h. végül hagytam elmenni. Van más, nem is kellett sokat várni rá. Egyszerűen csak ku*rva nehéz kilépni a megszokásból, és bizony ez nem egy két kib*szott nappal jár, amit tény és való jó lenne eltörölni, de nem lehet.

Tarts ki ha csevegni akarsz hát írj :)

2012. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, igazad lehet. Ma 2 barátnőmmel is találkozok...és nagyon nehéz. Nem tudom hogy fogom kibírni. Semmi kilátásom nincsen :( És nagyon egyedül érzem magam..
2012. jan. 20. 08:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Naná h. egyedül érzed magad, de tényleg el fog múlni :)

Ma már lövésem nincs mit szerettem anno a csajban, ha egyszer így át tudott b..ni akkor annyira nem lehetett velem őszinte se. :)

Leves oszt annyit róla... Egy X-el több

2012. jan. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hidd van még olyan,aki majd meg fog téged becsülni,és igazán szeretni!


Most kicsit koncentrálj magadra,a céljaidra és a barátaidra/barátnőidre:)

2012. jan. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira kibírhatatlan :(
2012. jan. 20. 08:44
 6/8 anonim válasza:
Srác nagyon jót írtál! Csajszi valahogy átérzem a helyzeted én 2éve vagyok együtt a barátommal,de már kb. másfél éve nagyon sokat veszekszünk sokszor szakítottunk de aztán csak mindig kibékülünk pedig egyikőnk sem boldog igazán. nem tesz jót ez a sok vita stb. de mégse tudunk egymástól elszakadni... :/ Belehalnék nélküle élni de mégis nehéz így is hogy így vagyunk.
2012. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen megegyezik az amit írni tudnék az első válaszolóval én azt tettem amit ő leírt én is könyörögtem a lánynak de ő hajthatatlan majd rájön valamikor, hogy volt valaki aki szerete megbecsülte majd akkor neki fog fájni :)
2012. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmi estre se hagyd,hogy a fájdalom megbénítson téged!

Kezdj el újra ismerkedni,öltözködj szépen,mosolyogj

sokat,és járj nyitott szemmel.

Ne mondogasd magadnak,hogy még korai,mert minnél előbb

új kapcsolatba kezdesz,annál gyorsabban múlik majd el,és már csak egy emlék lesz,ami megmarad,de legalább a fájdalom halványodni fog.

2012. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!