Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek milyen bizonyíték lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen bizonyíték lenne elegendő arra, hogy még ennek ellenére is szereti a párja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Olyan esetre gondolok, amikor egy több éve tartó párkapcsolatban az egyik fél megcsalja csók erejéig a párját több alkalommal is szórakozásbül, érzelemmentesen. A sértett fél megbocsájtja a megcsalásokat és eldöntik, hogy megpróbálják újraépíteni a kapcsolatot, lezárni a múltat. Minkét félnek kell ezért dolgoznia tudom, hogy megvalósulhasson.

Arra lennék kiváncsi, hogy pl. milyen formában kell bizonyítania a megcsalónak ezekután szerintetek, hogy visszanyerje a bizalmat, azonkívül, hogy megigéri többet nem fordul elő? Milyen új íratlan szabályok léphetnek életbe esetleg? Milyen viselkedés várható el a megcsalótól?


2012. okt. 29. 16:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért. Utólag észrevettem.
2012. okt. 29. 16:24
 2/4 anonim ***** válasza:

A bizalom döntés, nem egy kiérdemelhető, elnyerhető jutalom. Hogy mikor lehetsz biztos benne, hogy nem történik meg újra? Sehonnan. Ilyen a bizalom.


Mindezt úgy írom, hogy megcsaltak, nem "csak2 egy csók erejéig. Fátylat borítottam a múltra és eldöntöttem, hogy bízni fogok. Megérte.

2012. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy létezne ilyen dolog.

A bizalom egy érzékeny dolog, az ha megsérül, nem lehet helyreállítani. Ez nem olyan hogy megszereled, vagy betartasz pár szabályt. Ez inkább olyan, hogy innentől b.aszhatod.

Ha valami javíthat a helyzeten az maga az élet.

Majd ha olyan szituációba kerül a megcsaló, hogy válaszúthoz érkezik, vagy kísértésbe esik, stb, és ellenáll, az javíthat a bizalmon.

Ezt mesterségesen nem lehet előidézni. Ilyen az élet.

2012. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
alázat, nyalás, csicskaság. a bizalom garantált.
2012. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!