Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi találkozó fér nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi találkozó fér nektek bele a kapcsolat legeslegelején?

Figyelt kérdés

Ha pl a párod olyan munkát végez, ami 24 órás, és utána 1 nap szabadsága van, (pl tűzoltók vagy katonák) ugye a nap fele elmegy alvással, de utána nem tartanád furának, ha nem találkozna veled pár órára? Tudja, hogy te mennél hozzá. Vagy kapcsolat elején mennyiszer találkoztatok, mennyire van igényed?

Nem tudom eldönteni, hogy mennyire érdeklem. Viszont tényleg nagyon az elején vagyunk még, de én szeretnék többet találkozni, de nem fogom erőltetni nyilván.


2012. okt. 29. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nagyon meg kellene hogy fogjon engem is valaki, hogy ilyen felállással az egyetlen du-m miatta tegyem szabaddá
2012. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Logikus, viszont így hogy lesz párkapcsolat?
2012. okt. 29. 17:23
 3/12 A kérdező kommentje:
vagy én sietnék? nem vagyok 1 türelmes ember, ez tény :)
2012. okt. 29. 17:24
 4/12 anonim ***** válasza:
nem te sietsz, hanem abszolut nem érzed át, amit ő
2012. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha egyszer találkozik veled annyi élményt kell rázúdítanod rövid idő alatt, hogy minden nap rólad álmodjon utána.

fel kellene pörgetni az ambícióit, érzelmeit, felébreszteni az alvó oroszlánt. meg lehet csinálni amúgy.

2012. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
te fiú vagy? tudnál tippeket adni? totál le vagyok blokkolva vele :/ :)
2012. okt. 29. 17:32
 7/12 anonim ***** válasza:

lány vagyok. én azt csináltam ebben az esetben, hogy olyan rövid időnk van, hogy kitaláltam egy célt, amiért rohanni kell, mert nincs idő, közben egyfolytában szórtam rá a mondanivalót, de úgy hogy reagáljon is, tettem egy rakás megjegyzést ami megmosolyogtatta, és a rohanás miatt eleve felpörög az ember adrenalinja, és utána amikor elváltok, hirtelen üresnek érez mindent, meg van lepődve, szóhoz sem jut :)

és eleve azzal kezdeni, hogy de jó, hogy végre tudok veled beszélni, mert ezt is meg ezt is kérdezni akartam, hogy értetted ezt meg ezt, mire gondolsz ha ezt meg ezt látod/mondom, te hogy gondolod ezt meg ezt. közben ráncigálod, hogy kávét kell innod, mert most keltél, ahogy kiadják rohansz vele, elvitelre kéred, közben be nem áll a szád, lenyomsz egy telot, hogy bnőd tudja mikorra időzíted, közben őt hívod, hogy ezt meg ezt meg kell néznetek, ó de itt nincs, rohanás másik helyre, közben amikor kocsiban vagytok vagy mentek valahova(lehetőleg ahova nem nagyon jár, minden új neki, új infók)egyfolytában beszélni mi a véleménye erről arról (pl tetkók) örülni, de jó neked nincs, nem szeretem, manapság ez olyan ritka, amikor az üzletből kijöttök elkéred a teloját, átírod a neved szerelmem-re, kirakatokban megállni, hogy jé, még nem is láttam hogy nézünk ki együtt, majd megyünk fényképészhez?, de már beszélsz is a köv. dologról, amit meglátsz. a végén elválsz tőle egy forró puszival érezteted, hogy kívánod, és már el is fordulsz és pá :)

ezeket pár órába bele lehet simán zsúfolni.

2012. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi, hogy ennyi időt szakítottál rám :)

Végül is ez stimm, elég sokat bírok beszélni, de ő még tőlem is többet, és ez a fura, ezért számomra ő érdekes, viszont így lehet, hogy én neki nem. Mondjuk én abszolut önmagam fogom adni, ennyire azért nem vagyok túlpörgő. :) De megpróbálok picit többet mesélni magamról, mert amikor engem nem érdekel valaki ANNYIRA mint ő, akkor tényleg sokat beszélek magamról, és a másikról keveset kérdezek. hmmm most elgondolkodtattál, de túlbonyolítani sem akarom, legalább hamar kiderül, hogy nem vagyunk összeillők.

Köszi a válaszod!

2012. okt. 29. 17:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló a problémám nekem is. Örültem, amikor rátaláltam a kérdésedre! Én párom napi 9-10 órát dolgozik, este hullafáradtan hazaér, és sokszor még annyira sincs kedve hozzám, hogy átmenjek és együtt aludjunk el...napközben nem keres, mert nincs rá ideje, amúgy is csak akkor telefonál, ha akar valamit, mert cseverészni úgy vettem észre, hogy nem szeret telefonon...nagyon furcsállom ezt, mert én meg teljes lángon égek ilyenkor, de nem csak ebben, hanem másban is, amibe belekezdek és érdekel és akarom. Exemmel szinte össze voltunk nőve, ezek után annyira nehezen hiszem el, hogy úgy érez irántam, mint én iránta. Én nem ezt szoktam meg, én olyan vagyok, hha van valaki, akiért odavagyok, akkor nem érdekel, hogy fáradt vagyok, nem érdekel, hogy egyetlen szabad délutánom....vele töltöm...

2012. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát igen, én is így vagyok ezzel :S viszont ha ő nem, akkor hagyni fogom még itt az elején, mert úgysem tudom elfogadni. :/
2012. okt. 30. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!