Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszajön még hozzám?

Figyelt kérdés
Másfél évig voltunk együtt a párommal. (én 19/L, Ő 20/F) A kapcsolatunk felhőtlen volt, soha még egy hangos szó sem volt köztünk. Mindenki szerint álompár voltunk. Sokat beszélgettünk a közös jövőnkről. 1 hónappal ezelőtt kezdődött minden. Egyik nap még elmentünk együtt bulizni, bemutatott 1-2 embernek úgy, mint barátnőjét, de másnap már arra ébredt, hogy nem tudja, mit érez irántam. 1 hét után közös megegyezéssel szakítottunk, mert még mindig nem tudta, hogy mit érez, én meg nem tudtam ebben a bizonytalanságban tovább élni. Azóta is beszélgetünk meg találkozgatunk. Ő azt mondja mindenkinek, hogy most nem kell neki senki, egyedül szeretne lenni. Mióta szakítottunk nagyon megváltozott: tetoválást csináltatott és állandóan a haverokkal bulizik, csavarog, amit előtte nem igazán szokott csinálni. Attól félek, hogy valaki ellenem beszélte Őt. Szerintetek van még esély arra, hogy visszajön hozzám? Vagy mit tanácsoltok?

2012. okt. 29. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Aki vissza akar menni, az visszamegy, aki nem, azt sehogy sem tudod meggyőzni. Van mikor valakit el kell engedni ahhoz, hogy visszajöjjön. Engedd el! Ha elmegy akkor hagy menjen, találsz jobbat!ha marad akkor tedd boldoggá.
2012. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem van rá esély, hogy visszajöjjön, a kérdés inkább az, hogy képes leszel-e megbocsájtani
2012. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 omba ***** válasza:

Első komoly kapcsolata voltál?

nekem úgy tűnik a sok tervezgetéstől hirtelen rájött, hogy egy csőbe kerül az élete, végig.... és ettől megriadt.

2012. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
volt már előttem 2 kapcsolata, egyik másfél évig, a másik 10 hónapig tartott de mindegyikben megcsalták
2012. dec. 8. 21:56
 5/10 omba ***** válasza:
És azóta, történt valami jó - rossz? elég sok idő eltelt, mióta kérdezted.
2012. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyszer összefutottunk egy buliban ahol 3 puszival köszönt (amin csodálkoztam) de sajnos ennyi.. :/
2012. dec. 9. 17:03
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs. Ez az ember sosem fog hozzád visszatérni, mert sosem volt a tiéd.
2012. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

vagy meleg és most jött rá,vagy csak szimplán barátként tekintett rád...nem volt meg s szenvedély a kapcsolatotok

ban :/

2013. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
uhh sajnállak :c de majd ha valami lesz, lécci írd le!
2013. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
írt nekem karácsonyra meg szilveszterre is, és mostanában ha valamit kiteszek amikor fent van belájkolja..
2013. jan. 3. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!