Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 41 éves pasihoz nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 41 éves pasihoz nagyon fiatal egy 23 éves lány?

Figyelt kérdés
41 vagyok,van egy korombeli barátnőm de nem mennek jól a dolgok,nagyon nem mennek jól...naponta vitázunk,mindenbe beleköt,utána bocsánatot kér.Ez eddig rendben is,csak már meguntam ezt a macska egér játékot.Ahol dolgozom jött egy kis kollegina,23 éves és eszméletlen kedves aranyos...Rengeteget nevetünk,és észre vettem hogy be jövök neki,ő is nekem de nem mutatom mert nem tudom hogy a szívemre hallgassak,vagy az eszemre.Ha a szívemre akkor nem kérdés,kell nekem,de ha az eszemre akkor már nem tudom,23 éves én pedig 41,18 év van köztünk.Lényegében a választ sejtem,csak kíváncsi lennék a véleményetekre.
2012. okt. 29. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sztem nagyon sok ez a korkülönbség.....
2012. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sok, dehát látott már a történelem olyanokat akik sokáig (halálukig) együtt voltak ekkora különbséggel is. Ismerőseim szülei közt pl van vagy 20 év ,és együtt vannak kb ennyi ideje is. Nem számít semmit, csak jól köll választani.
2012. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azt tekintve hogy te 60 éves leszel mire ő annyi lesz mint most te, elég sok. Plusz még fiatal, simán változhat még. Másfelől még talán határeset, bár 1+2 év és a lányod lehetne.


A megoldás szerintem ha hagyod. Ez úgyis csak múló érzés, inkább menj el bárba vagy akárhova bulizni.

2012. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha ti kette, MINDKETTEN, kölcsönösen jól elvagytok, akkor sz@rd le mások véleményét!

Sok sikert nektek!

2012. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Három évvel vagyok fiatalabb nálad, ha arányosítunk simán elfogadnék egy 20 éves barátnőt :-D


De egyébként láttam hasonló működő kapcsolatokat, bár kétségtelen hogy 2-3 évnél tovább nem terveznék ilyen esetben. Persze vannak extrém példák, hogy ilyenkor is boldogan éltek, amíg meg nem ..., de azért nem az az általános.

Egyébként ha ezek mellett - azaz ő is tisztában van vele, hogy milyen kimenetele várható egy ilyen kapcsolatnak - benne van a dologban, akkor miért ne? (Ismerek olyan 24 évest, aki csak 40 feletti pasival áll szóba, mert azok jönnek be neki.)


Ha nem vágod át és ő is képben van, hogy mit várhat egy ilyen kapcsolattól, akkor miért ne?

2012. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ja illetve bulizásról jut eszembe, a pároddal is elmehettek akár, valami változatosság, akár csak elmenni kocsikázni éjszaka belvárosba, aztán nézelődni (feltételezem hogy Pesten laktok, de igazából máshol is lehet kocsikázni). Habár fogalmam sincs mit csináltok együtt^^-


Mert igazából ez lenne az optimális megoldás. Van az motivational pic, idézetes kép amin az öreg pár van,hogy oh ők még abban az időben éltek, amikor ha nem ment valami tettek érte. Ez mind1, csak azért hoztam fel hogy könnyebb legyen magyarázni, szóval oké hogy nehéz, de pont ezek egy kapcsolat "próbái" ÉS azon filoztam, hogy ok összejössz x-el és? Ki mondja hogy vele tökéletes lesz, vagy persze lehet hogy jó ez is tönkrement jöhet a következő.


Na persze nem házasok vagytok a barátnőddel, szóval nem mintha mellette kéne maradnod, úgyhogy ha biztos lépni akarsz még most szakítsz vele mert 50 évesen azért már nem tudom mennyire lehet jövőt tervezni.

2012. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Mi közöd Tőle ***** válasza:
46%
Használd ki a lehetőséget, nem biztos, hogy lesz még ilyen alkalmad.
2012. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne nagyon fiatal?


Nem attól függ, hogy mikor születik valaki, hanem az, hogy hogyan áll az élethez. Ha te eléggé fiatalos vagy neki, vagy ő eléggé érett hozzád, akkor hajrá. Legyetek boldogok.


Aki meg úgy áll hozzá, hogy "úgyse működhet" meg "biztos vége lesz" az nézzen már körbe: akik azonos korúak, azok mind lubickolnak a boldogságban, és sosem szakítanak? Na ügye. Nem ez számít, hanem az, hogy megértsétek egymást :)

2012. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21 vagyok, a baratom 38. 6 honapja vagyunk egyutt es o az elso pasi, akivel ugy egeszeben nagyon jol erzem magam. Hasonloak vagyunk. En erettebb vagyok a korosztalyomnal, o pedig fiatalos, kulsore is es belsore is. Nem vagyunk szerelmesek, de nagyon jol megertjuk egymast, es ez sokkal fontosabb. Nem tudom, hogy tervezzek -e vele, vagy sem, meg friss a dolog, de most ebben a pillanatban ez nagyon jo. Sok sikert! Tamogatom a szived. :) 21l.
2012. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Dédimamám és papám között is ez volt a helyzet, s boldogság, 5 gyerek! Persze összehasonlíthatatlan, hisz változik a világ. Viszont egyszer élünk, és lényeg, hogy boldogok legyünk. Vannak ennél nagyobb korkülönbségek is, s van h női oldalról! Ez semmiség, mások véleménye meg kit izgat? A mai világban minden elfogadott, csak a szűk látókörűek bélyegzik meg az embert, de azokkal meg minek foglalkozni?

Szerintem annyi idős vagy amennyinek érzed magad, és vágj bele!

2012. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!