Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottatok már úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már úgy a párotokkal, hogy később megbántátok?

Figyelt kérdés
még mindig szeretem, de látom, hogy jól elvan nélkülem. Nem tudom mit csináljak. Megmondjam neki, hogy hiányzik!?

2012. aug. 23. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
te szakítottál? ha igen akkor miért?
2012. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy jól elvan, vagy csak azt mutatja. Te tudod, mennyire szeretett amikor szakítottál vele. És igen, én már bántam meg ... de nem telt el sok idő és összehozott minket az élet megint.
2012. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sokat veszekedtünk és soha se ahgytuk volna abba, ha nem békülök ki. Egy ponton meguntam és mondtam hogy vége. Akkor megvonta a vállát és elment. Utána írt smseket, de nem éreztem fontosnak, hogy válaszolnom kellene.

1 hét után feladta. Ha felhívott volna, akkor felvettem volna neki a telefont. Nem igazán próbálkozott jóvátenni, ezért éreztem azt, hogy jól döntöttem, mivel a későbbiekben, lehet hogy cserben hagyott volna. Ám most megéreztem a párnában az illatát és elfogtak az emlékek. 1 évig voltunk együtt...

2012. aug. 23. 22:36
 4/8 anonim válasza:
én nem azt bántam meg hogy szakítottam vele hanem azt hogy amit elszúrtam az most tudatosult bennem
2012. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nacui ***** válasza:

Nekem volt egy 2 éves kapcsolatom, azonban a srác túlságosan emlékeztetett valakire. Ezért hát dobni akartam, de ő megelőzött, de végül is nekem nagyon hiányozz és végül is kiderült, hogy ő is csak azért dobott mert félt, hogy csalódik bennem, mert hogy fiatal vagyok és forr a vérem. 1 évig szóba sem álltunk egymással, aztán jött tőle az üzi: "Szia, holnap otthon leszel?" Találkoztunk, megbántuk a szakítást, össze jöttünk újra és dúl a love. :)

16/L

2012. aug. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Èn bizony megbántam ... mèg most se tudom elfelejtenii

Az biztos hogy ez nagyon sz*r èrzès . Nèha amikor eszembe jut mien hulye voltam akkor anyir sírok... de már kesö

Mond el neki amog tudod mert nehogy kesö legyen

2012. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hogyne.en szinte aznap megszoktam...mint a filmekben.... De hat ha nem megy vagy nehez :///
2012. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg inkább továbblépni. Együtt szar volt, biztos nem a semmin veszekedtetek. És egy év járás után egy hétig küldött pár sms-t, akkor szerinted annyira meghatotta a dolog? Ha igazán szeretett volna, akkor teper érted, és esedezik a bocsánatodért. Bocsánat, de szerintem ez így működik. Lépj tovább, ismerkedj, ne félj az újtól. Ne válaszd a járt utat, mert nem biztos, hogy könnyebb is.

Fu, ez nagyon szarul hangzik :D mintha valahonnan idéztem volna phöjj

De igaz:)

2012. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!