Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatásos lesz e vagy sem?

Figyelt kérdés
Jó ideje megromlott párommal a viszonyunk,amit én próbáltam vele többször is megbeszélni,de ő abszolult nem is kapcsolatképes,tehát...hideg,ha kettőnkről van szó,mindig csak túl akar lépni a témán,mint h mi sem történt volna..Ez most hosszú nem szeretnék bele menni!Többször próbáltam vele szakítani,de mindig elhordott mindennek,neten meg akart "hírdetni",ami eléggé fura nekem,m még egy meztelen képe sincs Rólam,telon zaklatott,facen,emailbe fenyegetőzött...de lényeg h mindig agresszívvá válik,és én ezt most megkerülöm,nem mondtam ki hogy legyen vége,egyszerűen csak kevesebbet próbálok vele találkozni,együtt aludni..Szerintetek így elhidegülünk egymástól?Mindenféle sértés,sértődés nélkül?? Nem szeretnék vitázni,békével szeretnék elválni,már amennyire ez vele lehetséges...
2012. okt. 29. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Szerelempróba c. filmet, youtube-n megtalálod, de eredetiben, magyar felirattal sokkal jobb. Fireproof néven keresd.
2012. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Láttam azt a filmet,talán vele kellene megnézetni,mármint a párommal....!!:)
2012. okt. 29. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!