Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menyi ido után lesz a tabi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyi ido után lesz a tabi 100% ban hatásos/biztonságos hogy a lányba lehesen élvezni?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat !!
2011. júl. 16. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:

100% ig sohasem biztonságos

Általában rá szokták írni a dobozra vagy beleírják a tájékoztatóba hogy mennyi idő után lehet folyamatos és pontos szedés mellett szexuális életet élni. Ha jól tudom egy hónap az átlag idő.

2011. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én fiu vagyok de hogy merjek beleélvezni amikor sose bisztos ?
2011. júl. 16. 10:39
 3/8 anonim ***** válasza:
99% környékén van a hatékonyság ha rendesen szedi a gyógyszert és pontosan, gondoltam hogy srác vagy, de hidd el, így is esélytelen kb. hogy teherbe essen a barátnőd.
2011. júl. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ha pontosan szedi és nem élvezek bele mert kihuzom elotte és a hasára élvezek akkor az elováladéktol se kellene félnem nem ?
2011. júl. 16. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
figyelj ahogy mondták sosem lesz 100%os még ha pontosan szedi is, ha folyton kihúzod akkor nem lesz elég élvezetes és feleslegesen tömi magát hormonnal,nem akármiért nem kéne szexelni 18 éves kor alatt,egy baba bármikor becsúszhat,még óvszerrel is mindig ott van az 1-2%esély
2011. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tévhit. a tabletta hatékonysága maga 100%. az egy % az emberi hibákra vonatkozik, pl hogy elfelejti bevenni. de ha rendszeresen szedi, és jó orvosa van, aki neki való tablettát ir föl, akkor nem eshet mellette teherbe. ezt értem úgy, hogy volt olyan ismerősöm, akinek a barátnője laktózérzékeny volt, és laktóztartalmú tabit kapott, és igy teherbeesett... de ez elég ritka eset.
2011. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnődnek elmondta a nőgyógyásza, hogy mikortól védett, vagy ha még sem, akkor bele van írva a betegtájékoztatóba. Általában úgy van, hogy ha a menstruációja első napjától kezdi el szedni, akkor "állítólag" már rögtön védett lesz, de a neten azt szokták írni a nőgyógyászok, hogy két hét után, azaz a 14. szemtől lesz teljes a védettség. Ez azt jelenti, hogy ha a barátnőd minden nap pontosan szedi be, akkor védett lesz. És nyugodtan beleélvezhetsz, nem lesz terhes. De mindig pontosan vegye be a gyógyszert, 12 órát nem lehet csúszni a megszokott időponttól, mert akkor csökken a védettség. Remélem tudtam segíteni:)
2011. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi :) Felpontoztam mindenkit
2011. júl. 19. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!