Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Hogyan reagáltok/dolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Hogyan reagáltok/dolgozzátok fel a visszautasítást?

Figyelt kérdés

Pl.kerülitek utánna a csaj stb?

légyszi csak értelmes válaszokat


2012. okt. 30. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:

akkor kerülöm a a lányt az biztos..mert ugye az elég ciki

bár én eleve csak az úgymond biztosra megyek mintsem hogy megalázzam magam..valószínűleg ezért sincs barátnőm

2012. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Elhíresztelem róla hogy leszbikus. Csak az lehet.
2012. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Könnyen. Megprobáltam 50 százalék esélyem volt h bejön. Nemjött bee?? hát ez van. Miért kerülném??? Azért nemfogok az ut másik oldalára átmenni mert ö ottvan. De nemfogom a társaságát keresni és nem is biztos h beszélek vele sürün.
2012. okt. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

red4me :DDDDD

Átveszem a módszered! :)

2012. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elég rosszul, mert tökéletesnek és álomfaszinak tartom magam és személyes sértésnek érzékelem. Ilyenkor általában olyat mondok, amit már akkor megbánok mielőtt kimondanám, mert túl bunkó. Aztán durván kerülöm.
2012. okt. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Eszem ágában nincs kerülni. Mivel én figyelek az önbecsülésemre hogy bárhol bármikor bárkinél be tudjak próbálkozni szépen bebeszélem magamban hogy ő a hülye nem is tudja mit veszít, + a haverjaimmal röhögünk egy jót az egész storyn és kész :D

Az adott leányzót meg egyzserűen nem veszem észre. Nehogymár még én kerülgessem őt..

2012. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én pedig elHITETEM magammal, hogy a csaj leszbikus :D
2012. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 repperke ***** válasza:
á ne kerül akkor biztos hogy nem lesz 1% nyi esélyed se próbálj meg lassan közeledni hozzá újból akkor nől az esélyed
2012. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát most jót röhögtem a fogalmazásokon, de amúgy én is így szoktam, amikor egy pasi utasít el. :D
2012. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!