Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érti meg a visszauta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a visszautasítást?

Figyelt kérdés
Párommal több mint 3 éve tart a kapcsolatunk, van egy 5 hónapos kislányunk. Pár hónapja volt köztünk egy kissebb nézeteltérés és akkor mosoly szünet volt köztünk, persze párom mindvégig nem tagadta senki előtt, hogy én vagyok neki és van egy kislányunk is. Ekkor mikor rvid ideig eltávolodtunk egymástól egy 17 éves lány erővel rátapadt és próbálkozott nála erkölcstelenül és abszolút nem érdekelte, hogy párom családos ember. Azt tudni illik, hogy párom olyan mikor kapcsolatban van nem kacsintgat félre és elutasítja azokat akik próbálkoznak nála, most is ezt tette, de szerintem az a lány nem fog nyugodni, nem képes felfogni értelmesen a dolgokat, ő akkor is mindenáron, ez már okozott köztünk nem egyszer kissebb vitákat, majdnem ismét ketté vállt utunk, mert nyilván megemlítettem neki. Lehet én vagyok féltékeny alaptalanul és nekem kellene változtatnom ezen, de szerintem valaki megérhetné, ha valakinek a családja kell és nem pedig ő. Én úgy tudom, hogy egy 17 évesnek már érteni kellene a szóból. Szerintetek mit tegyek? Légyszike csak értelmes válaszokat adjatok mert nagyon fontos lenne. Még annyit, hogy nem volt köztük semmi mert mondta párom ő nem kezdene kapcsolatot egy 17 évessel mert ő nagyon fiatalnak tartja még a tizenéveseket hozzá képest és így nem is foglalkozik azzal a lánnyal a másik ok meg amit megtudtam és biztos is vagyok benne, engem és a lányát nem dobná el sem érte sem más nőért. Ezt ő maga mondta nem csak nekem másnak is. Komolyan nem tudom mit tegyek. Azért gáz egy családi életet még csak meg is próbálni tönkrevágni. Vagy ennyire nemtörődök és gyerekes felfogású lenne az a csaj? Hát már nem tudom mit gondoljak de zavar. Tényleg csak normális választ légyszi. Köszike. 26/l párom 20 éven felüli pasi.
2012. jan. 27. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves 26L!

Ne aggódj, ha tényleg annyira hűséges a párod, akkor nem lesz semmi abból, nem fogja tudni tönkrevágni egy 17 éves kiscsaj a kapcsolatotokat. A párodat inkább ne b@sztasd ezzel, engem nagyon idegesítene a helyében, na meg nem is ő kezdeményezett és ahogy írtad is nem akar tőle semmit.

Nem érdemes emiatt összeveszni, nagy levegő és hagyd figyelmen kívül a dolgot.

2012. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!