Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mond egy fiu olyant egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond egy fiu olyant egy lányra hogy bejön de nem kell?

Figyelt kérdés
nemértem.. hogy van ez? ha tetszik valaki akkor miért utasitanám el?

2012. okt. 30. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Bejön, de nem kell" = "Megdugnálak bármikor, de tartós kapcsolatra inkább kösz, nem"
2012. okt. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sunáznám!
2012. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mert lehet hogy külsőre szép, de a belső meg nem tetszik neki
2012. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pl. mert foglalt.
2012. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"elkéstél"
2012. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tetszik, kívánom, de nem bírnám elviselni.
2012. okt. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hozzátenném: nálam ez nem csak a szexualitásra vonatkozik. Van olyan csaj haverom, akit amúgy imádok, nagyon el tudnék vele képzelni átbeszélgetett éjszakákat, szexet, egyszóval: randevúkat. De, hogy a mindennapjaimat vele töltsem... na azt nem. Pedig amúgy a belső tulajdonságai is bejönnek, de tudom, hogy egyéb tulajdonságai miatt nem tudnánk párkapcsolatban lenni.


Pl egy haverom barátnője (ha egyedülálló lenne): imádom, mert gyönyörű, értelmes, tüzes és baromi szórakoztató. Ellenben képtelen lennék elviselni, annyira mimózavirág, kiszámíthatatlan és ambícióhiányos. Ha összeülünk valahol, irtó vonzónak és szórakoztatónak találom, de a mindennapokban kinyírnánk egymást. Azaz nagyon bejön, de mint barátnő a hátam közepére sem kéne.

2012. okt. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok! Nekem is volt ilyen érzésem! És én egyáltalán nem a szex miatt mondtam, hanem nem éreztem azt, hogy ő most a legjobb vagy hasonló, hanem csak megjegyeztem, hogy bejön.
2012. okt. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!