Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MI a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI a véleményetek arról, hogy (17éves) párkapcsolatban élők tudják egymás facebook jelszavát?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 18:43
1 2
 1/13 Évike147 ***** válasza:
ebben nincs semmi, van bizalmuk egymás felé, nincs mit titkolniuk.
2012. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tök 8.De ha már nézegetik egymás oldalát.Akkor nincs bizalom!Egy kis magánszféra minden kapcsolatban kell.E nélkül szerintem sok probléma lenne.Ügye bár az egyik fél elolvas valamit ami alapjában véve jelentéktelen de már probléma van belőle...Na meg a féltékenykedés,hogy más lánnyal/fiúval is beszél

Szerintem rossz dolog

2012. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyban meghatározza a nyugati civilizáció alakulásának sorsát a következő 20-50 évben.
2012. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

en ezzel az egymas jelszavat tudjuk dologgal nagyon nem vagyok kibekulve.foleg,ha a parod meg el is olvasgatja az uzeneteidet.tudod miert? az mind szep es jo,hogy nincs mit titkolnod,es megbizhat benned a masik. de nem tudom,ti hogy vagytok vele,nekem mindig volt sajat eletem is a parom mellett. es nem feltetlenul szeretnem,ha elolvasna a barataimmal folytatott beszelgeteseket.nem azert,mert titkom van elotte.hanem mert mondjuk a baratnomnek van egy titka,ami esetleg nem tartozik a paromra.

szerintem nem feltetlenul jelszavak kellenek a teljes bizalomhoz,de ez csak az en velemenyem...

2012. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Cuki. Mondjuk ez elég privát szféra.
2012. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A 24 éves ismerőseim is tudják egymás facebook jelszavát, meg belenéznek a levelezésekbe.

Nekik normális...


Szerintem ez egyénfüggő, van aki ettől érzi jól magát, van aki vágyik a privát szférára, van akinek hótmindegy. A lényeg, hogy azonos igényű emberek találkozzanak.

2012. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy ökörség!

Megmondom röviden mi a helyzet: ha tudod a jelszavát, és tudja h tudod, akkor nem fog az égvilágon semmi olyat írni FB-n, ami gyanús lehetne, mert tudja hogy figyelik! Vagyis, tök fölösleges az a jelszó, mert ha esetleg félre is k.rna, nem fogod semmi jelét látni, mivel nem hülye és tudja h lebukna, ezért nem FB-n fogja intézni!

Kell ez neked?

Szerintem, ha van eszed, akkor tudd meg úgy a jelszavát, hogy ő ne tudja, hogy te tudod, és lépj be úgy! Úgy van vmi esélyed, mivel ez esetben nem sejti, h figyeled, és akár FB-n is nyomathat bármit, ami gyanús lehet!


De nyíltan elkérni a jelszavát a legnagyobb baromság, amit csak tehetsz...

2012. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én ismerem a párom összes jelszavát, a párom is ismeri az összes jelszavam, ebben nincsen semmi probléma.

Viszont az megint más dolog, hogy ennek ellenére nem nézünk bele a másik oldalába. Megtehetnénk, de nem tesszük, mert bízunk egymásban.

2012. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Őszintén, ki a szart érdekel?!Én is tudom az asszonyét, ő istudja az enyémet, mégsem jut eszembe belépni a profiljába. Másik, hogy én magasról leszarom a facebookot...
2012. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor miért tudjátok,miért adjátok meg?
2012. okt. 30. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!