Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, hogyan csábítsam el?

Figyelt kérdés
Gimis lány vagyok és nagyon tetszik egy végzős srác,1évvel idősebb tőlem.Az iskolánk nagyon nagy és 3 év alatt még sosem beszéltem vele a "helo"-on kívül többet.Minden nap látom őt a folyosón,volt,hogy már rám mosolygott,nagyon szeretném őt megismerni,de nem tudom,hogy kerüljek hozzá közelebb :)mindig nagy badával látom...hogyan csábíthatnám el úgy,h ne tűnjön nyomulásnak??? (am.17 vagyok,hosszú szőke haj,162cm,48kg)

2012. okt. 30. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez elég egyszerű:) Szerintem a legjobb megoldás, ha felkeresed facebook-on. Lehet hogy most sokan lenéznének, hogy ó az élő szó mit sem ér manapság, de hidd el, az ismerkedéshez remekül szolgál a facebook. Élőben csak furcsán jönne ki, ha odamennél és mondanád neki hogy szia beszélgetünk? Neten keresztül sokkal egyszerűbb. Aztán ha kicsit jobban megismertétek egymást és szimpatikus vagy neki, akkor előbb utóbb úgy is el fog hívni ide oda, sétálni, beszélgetni stb...:)


Ja és hogy 1 évvel idősebb, az egyáltalán nem gáz, sőt még talán kevés is:D Próbálkozz be nála:)

2012. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és szerinted az nem gáz,hogy ha én fogom bejelölni facebook-on? :)
2012. okt. 31. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!