Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ti meddig hajtanátok egy olyan lányt, aki bizalmatlan, kételkedő, és nem tudja, hogy mit akar?

Figyelt kérdés

ti is találkoztatok már ilyen lánnyal, aki kételkedett a kapcsolatotokban, nektek összejött egy ilyen lány vagy nem? érdemes energiát fektetni egy olyanba, aki csak kifogásokat keres, bizalmatlan?


azért FONTOS a kérdésem, mert megtudtam a lányról, hogy az ELŐTTEM LÉVŐ PASIKKAL is így viselkedett, de ők feladták.. szóval lehet jól járnék, ha kitartanék a végtelenségig mellette? mit szóltok? (24 éves vagyok, a lány 21 éves)



2012. okt. 31. 13:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
1 percig se.ha gondolkodnia kell az már régen rossz
2012. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%
Hajtanék érte.Ha látnám,hogy mindig lerombolok a falából valamit.Ha örökké ezt játssza hamar otthagynám.Nem 2 hónap elnyerni a bizalmát.De akkor is félő,hogy barátzónába kerül az ember.
2012. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom volt előzetesen több vagy egy rossz tapasztalata..nem magától lesz az ember bizonytalan és bizalmatlan....de aki tényleg szereti a másikat az küzd...ez a kihívás...amit sajnos a mai pasik nem ismernek....:S


26/l

2012. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
ameddig szerelmes vagy belé, úgysem tudod kiverni a fejedből. ha minden erőddel el akarod űzni a bizalmatlanságát, az idő segít egyedül, a türelem, a kitartás. ha meg az már elmúlik, teljesen mindegy, mert akkor te nézel más után úgyis. Reméljük nem éppen akkor, mikor a lány már bízni kezdene benned.
2012. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
az előző barátja két évig ment utána, egy olyan fiú volt, aki nem csapodár, nem csalta volna soha meg. onnan tudom, hogy megismertem a volt barátját időközben. benne se tudott bízni a lány.
2012. okt. 31. 13:57
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
A végtelenségig ne tarts ki, de ha megszerezted a bizalmát, ne hagyd el se szó se beszéd! Mert a férfiakat feltüzeli a nehezen megszerezhető nő, aztán mikor megkapták, eltűnnek, mint a kámfor. Saját tapasztalat, közel egy éven át nyomult rám egy pasi, aztán beadtam a derekam, azóta egyre ritkábban keresett. Jólesett...
2012. okt. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

ki kéne deríteni az okot és azt orvosolni...


26/l

2012. okt. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Semeddig. Egy lányért nem érdemes 2 percnél tovább teperni, mert ha külsőre tetszel neki, úgyis összejön veled, ha nem, akkor meg hiába minden.
2012. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 ASOT ***** válasza:

a 2.-nak igaza van.


Egy bizonyos ideig igen, de csak ha valóban megéri.


Ha megér annyit, akkor természetesen próbálnék fényt deríteni az okára, de maximum a 2 hónap több nem.

2012. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%
Én beettem ilyet és ráadásul én naiv, jóakaratú gyerek voltam akkoriban, szóval szépen meglettem szívatva. Dehát végül is magamra vethettem. Szerintem ne foglalkozz így ezzel, csak azért nem, mert durván nem látszik a vége és ezzel az erővel akár az egész életed rámehet, hogy neki bizonyítasz, pátyolgatod, reménykedhetsz, hogy bizalmába fogadjon végre. Sosem fog. Láttam már ilyet is nem az én korosztályomban. De ha szereted a kihívásokat akkor persze nyomasd, én a magam részéről ilyet többet nem.
2012. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!