Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizalmatlan vagyok. Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalmatlan vagyok. Tényleg mit akar?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, egy randioldalon ismerkedtem össze egy lánnyal, tök aranyos, szimpatikus, látszólag én is neki.

Idősebb és tapasztaltabb nálam minden téren, főleg az ágyban. Már szóba került a randi, és nagyon édesnek tart, hogy olyan kis lelkes vagyok, meg udvarolgatok neki, és őszinte vagyok hozzá. Napi szinten beszélgetünk msnen, kedveljük egymást. Randi előtt 2 nappal azzal fogadott, hogy halasszuk el, mert volt egy 1 hónapos kapcsolata, de a srác szó nélkül otthagyta, telefonját kikapcsolta, a lány sms-ére nem válaszolt, nem kereste őt, és akkor jöttem én a képbe. Elmagyarázta nekem, hogy tisztázni szeretné magában a dolgokat, és ehhez időre van szüksége.

Kollégiumos, de csak hétvégén szeretne először találkozni velem, mert nem akar a szobatársainak beszámolni hogy randira megy. Ez eléggé megnehezíti a dolgokat, mert ezt a hétvégét lemondta, a jövő hét nem jó neki azt tudom, utána meg talán a 3. hét, de kezd elegem lenni ebből az egészből. Ugyanakkor megértem, hogy szeretne tiszta vizet önteni a pohárba, és utánajárni, hogy mi volt ez az egész, én se szívesen találkozgatnék mással, ha azt se tudnám, mi van... de kezdem azt érezni, hogy feleslegesen várok rá. :( Veszteni valóm nincs, kicsit türelmetlen vagyok, mert nincs sok kedvem 3 hetet egy randira várni, de szinglinek maradni sem. Beleéltem már magam, hogy randim lesz, ráadásul megéreztem msnen az írásából, hogy nincs feldobva :S Egész héten a nagy semmire készültem.


2011. márc. 4. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem neked is tisztáznod kéne vele a dolgokat, hogy csak azért kellettél-e hogy túllépjen az exén, vagy tényleg szeretne valamit. Ha neked nagyon bejön, és ő is szeretne valamit, szerintem 3 hét nem olyan sok.
2011. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
most beszéltünk msnen, részletesen bevallotta, hogy más típusú pasik jönnek be neki jah és hogy szerinte egy álomvilágban élek és sokat kell még tapasztalnom...
2011. márc. 4. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!