Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác nagyon kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác nagyon kedves aranyos stb. egy közeli ismerősöm jobban mondva apukám, , haverja". Szerintetek lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik. Az ő korabeli lányok nagyon elítélik a foglalkozása miattt mert, , paraszt". Nekem ezzel semmi problémám szoktuk oltogatni egymást néha sms-ezünk. Szerintetek lehet ebből valami? Nem nagy a korkulönbség? 17/L 24/F?
2012. okt. 31. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán hiszem,hogy gond lenne a korkülönbség.

Szerintem lehetne belőle valami.

2012. okt. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
paraszt? :)) Ez k jó. Gondolom úgy érted földet művel. Semmi baj nincs azzal szerintem, ha e mellé kedves, akkor valószínűleg jól nevelt. (illetve kompatibilisan hozzád). Ez jó :)
2012. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék, hogy azok a lányok akik elítélik, mit csinálnának, ha nem lennének parasztok, akik megtermelik az ételt nekik...
2012. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát én nem ítélem el mivel én is mezőgazdász vagyok...Szóval lehet hogy furcsa de nekem azok a pasik jönnek be..Lovászok Mezőgazdászok,
2012. nov. 9. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!