Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szeretnék szerelmes lenni! Miért nem jön már? ; (

Figyelt kérdés

Tudom, még fiatal vagyok, de annyira jó lenne, ha jönne már valaki, akibe annyira szerelmes lennék, hogy folyton csak rá gondolnék, akiért tudnék rajongani, aki miatt megérné élni az életemet. Furcsa gondolatok ezek? Olyan, mintha szerelmes lennék a szerelembe... Azt sem tudom, mi a kérdésem, csak gondoltam, leírom ide, mert annyira fáj a szívem, és azt sem tudom, ki miatt... ;(

16/L


2012. okt. 31. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert ennyire akarod.Eleresztenéd magad.Sodródnál az árral ismerkednél csak úgy spontán akkor akadna
2012. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez a baj majdnem...


16/F

2012. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Hát... itt is lehet ismerkedni :PPP Bár kérdés milyen emberek fordulnak itt meg, meg ki mit mond magáról...

Amúgy majd jön az, nem kell rohanni. Én türelmes vagyok, nem tudom hova sietnek a többiek. Ezeregy más dolog van még a szerelem mellett :))

F17

2012. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

Bár már voltam szerelmes, csak viszonzatlanul is. Érdekes egy dolog... :)

F17

2012. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, túlságosan akarom... Sokszor megtetszik egy-egy srác, és akkor teljesen felnagyítom a dolgot, hogy végre itt van, végre szerelmes vagyok, de egy idő után rájövök, hogy csak szimpatikus, semmi több...
2012. okt. 31. 19:17
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

hidd el, ha sikerül is, miutan vege lesz azt fogod kivanni h bar meg se történt vna..:s

minel jobban szeretsz vkit annal fajdalmasabb a vége..

2012. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is így voltam vele, de most már tojok az egészre. Furcsa hogy hogy eltűnt belőlem ez az érzés:(

23f

2012. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Na látod :D jönnek ide a furábbnál furább alakok... F17
2012. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vágytam rá, egyáltalán. (sőt a páromat úgy szerettem meg, hogy egyáltalán nem is érdekelt, aztán lángoló szerelem lett belőle)


Sajnos ennek egy hete vége, és átkozom a szerelmet. :)


19 L

2012. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 9es vagyok. Ha nem akarod foggal körömmel,majd akkor talál Rád! :)
2012. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!