Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt mondta szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta szeret, de nem szerelmes belém. Tegnap szakítani akart de ma már nem tudja mi legyen. Most is itt vagyok náluk. Mit csináljak hogy ne veszítsem el?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem légy figyelmesebb, foglalkozz vele többet mond neki hogy még egy hetet és ha azután is szakítani akar veled akk had menjen de abban az egy hétben ő legyen a mindened
2012. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos keveset találkozunk. távkapcsolatban élünk
2012. okt. 28. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Dontsd az agyra es juttasd el az orgazmus menyorszagba. Ha ellenkezik mond hogy bucsuajandek, es hogy megondolhatja magat utana.
2012. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát... én ilyen szituban (én vagyok a nő, és a férfi mondta, hogy szeret, de nem szerelmes belém) szakítottam. Egyszerűen szerintem abból nem lesz soha egy kiegyensúlyozott kapcsolat, ahol az egyik fél szerelmes a másiktól meg a legtöbb amit várni lehet, hogy nem tudja mit akar, és barátilag, valamennyire szeret.
2012. okt. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szóval szeret, mint BARÁTOT. Nincs értelme húzni egymás idejét. Ha nem távkapcsolat lenne, akkor könnyebben lehetne ezen változtatni.

Mióta vagytok együtt, mikor tudtok találkozni?

2012. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3 hónapja vagyunk együtt és 2 hetente tudunk találkozni
2012. okt. 28. 19:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Az úgy elég kevés. :S
2012. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

megbolondulnék ha ilyen keveset találkoznék a párommal. én is ennyi ideje vagyok együtt vele , de heti 2-3 alkalom nekem kell. még így is van, hogy találkozom vele és amikor elválunk már rögtön hiányzik.

te mennyire szereted? ha nagyon akkor tényleg kérj egy kis haladékot, de szerintem modnjuk már rég rossz, ha be kell bizonyítani, hogy szeretsz valakit.

2012. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem elkeseríteni akarlak de ennek így szerintem nincs értelme, túl keveset találkoztok. Ráadásul láthatóan nem tudja mit akar. Valószínűleg elveszted.
2012. okt. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!