Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy 7 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy 7 évvel idősebb fiút. Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Ő kezdeményezte a beszélgetést, és a kapcsolat kialakulását is. Nagyon jó fej velem, sokat mondta, hogy szép vagyok, először nem is érdekelt, egyszer csak belezúgtam, és nem tudom kiverni a fejemből. Szerintem nem akar olyan kapcsolatot, ami azt illeti én se, de még is szeretem. Mikor más, vele egy idős lányokkal van, féltékeny leszek, mit tudok tenni, ilyen az emberi természet, ezért is szeretném kiverni a fejemből!

2012. okt. 31. 21:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Van, hogy találkozgatunk sokat, de van, hogy felém se néz..Ilyenkor nagyon rosszul érzem magam.
2012. okt. 31. 21:21
 2/6 anonim ***** válasza:

ilyen előfordul, ne állj ilyen idős fiúval még, kislány

mert neked még elég, ha azt mondja szép vagy, körberajong, aztán majd nagyon huppansz, keress a korosztályodból

2012. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vagyok naív, és ő sem perverz. Mikor megismerkedtünk, a kezdetek-kezdetén mondta párszor, hogy szép vagyok. Ez betudható annak is, hogy ellenségesen viselkedtem vele, és próbált kedveskedni. Mióta jóba vagyunk, azóta nem voltak ilyesfajta megjegyzései. Már régóta ismerem, nem zűrös gyerek, nem tolerálom azt a fajta viselkedést, úgyhogy megválogatom, kivel barátkozom. De azért köszi a választ!
2012. okt. 31. 21:29
 5/6 A kérdező kommentje:
16 évem utolsó szakaszában vagyok éppenség!
2012. okt. 31. 21:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén, nem vall rám a szerelem. Úgy gondolom, ráér még az ember az én koromban, de az ő személyisége megfogott, és el kellet mondanom valakinek, gyáva módon névtelenül.
2012. okt. 31. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!